אפל פטנטים דרך אלחוטית להעביר כוח בין מכשירים

אפל פטנטים דרך אלחוטית להעביר כוח בין מכשירים

היום, פטנט פורסם על פטנטים של אפל זה מתאר דרך מעניינת לחייב את המכשירים של אפל. הפטנט מתאר טעינה אלחוטית סליל זה יכול לשדר הנוכחי דו-directionally. לפיכך, תיאורטית iPad או ה-MacBook עם לאותה רשת אלחוטית יכול להעביר תשלום של iPhone X או ה-iPhone 8 עם מרוקן את הסוללה.

אנחנו יודעים כי אין כיום דבר כזה, iPad או ה-MacBook עם אינדוקציה, סלילים לצורך טעינה אלחוטית. עם זאת, אפל לשים את הרעיון לידי מימוש, זה יכול להיות מעניין אתמול-חלופה לחייב מת הסוללה של האייפון.

עוד שימוש אפשרי-מקרה יהיה השימוש בטכנולוגיה הזו כדי לערום מכשירים מואשמים. למשל, אחד הפטנטים של הציורים מראים את ה-MacBook עם מספר נקודות טעינה אשר יכול לשמש כדי להעביר כוח בין ה-MacBook ושניים או שלושה אחרים מכשירים כמו iPhone 8 פלוס ו – Apple Watch. המתקן תשלום או יחוייב תלוי אם זה לפני או מאחורי ההתקן השני.

Source: US Patent and Trademark Office
Source: US Patent and Trademark Office


מקור: ארה " ב הפטנטים וסימני מסחר של Office

כמובן, צריך את התקנים להיות מוערמים על ה-MacBook, זה כנראה לא יהיה שמיש מאז המכשירים יהיו בדרך, אבל הרעיון זה שאתה רק צריך לחבר את זה MacBook לחייב שלושה מכשירים בסך הכל הוא די מגניב, שימושי במיוחד בעת שהותם במלון. על פי אותה תיאוריה, זה עשוי להיות אפשרי כדי למקם את תפוח לצפות על גבי ה-iPhone של התצוגה כדי לקבל כמה גובים על זה.

כמובן, על מנת שזה יעבוד, אפל צריכה להבין איך להשיג את סלילי טעינה אלחוטית כדי לעבור בין שיחות נכנסות ויוצאות זרמים בלעדיהם התחממות יתר. באופן אירוני, זה בא באותו הזמן סמסונג משחררת טיזר על מתחרותיה של סוללות למות כל הזמן.

זה יכול להיות שנים לפני שנראה את הטכנולוגיה הזו מיושמת בפועל (אם בכלל תתממש). כמו גם iOS או אנדרואיד משתמש, אתה מוצא טכנולוגיה זו שימושית? בכל מקרה, מחכה Airpower מחצלת לצאת.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.