סקר מגלה כי משתמשי אנדרואיד להחליף את iOS על “חוויית משתמש טובה יותר”

סקר מגלה כי משתמשי אנדרואיד להחליף את iOS על “חוויית משתמש טובה יותר”

מחשב Mag החזיק סקר מעניין סביב השאלה: למה החלפת פלטפורמות (בין iOS ו-Android)? ישנם אינספור דיונים של אנשים בלהט להגן על פלטפורמה אחת על פני השנייה ובזמן לפעמים אנו שומעים על מי הבורר, אל תביט לאחור, סקר זה נותן לנו תובנה ההיגיון מאחורי המשתמשים לעבור פלטפורמה אחרת.

הסקר מכסה כ-2,500 משתתפים מעל שלושה ימים באמצעות Google סקר. 18 אחוז המשתתפים החליף מאנדרואיד ל-iOS בעוד 11% עברו ולהיפך. זה מקטין באופן משמעותי את גודל המדגם של המשתתפים ענו על שאלות המבוססות על מיתוג. בינתיים, 71% מהאנשים שהשתתפו בסקר

אבל הסיבה העיקרית לכך אנדרואיד למשתמשים לעבור ל-iOS היא אותה סיבה: עבור חוויית משתמש טובה יותר. עם זאת, ההבדל הוא במספרים: 30% של משתמשי אנדרואיד זה בא iOS אמר את זה, אבל 47% מכלל משתמשי iOS זה בא אנדרואיד אמר את אותו הדבר. זה, כמובן, אומר כי “חוויית משתמש טובה יותר” היא סובייקטיבית למשתמש.

הסיבה הבאה זה למשתמשי iOS לעבור אנדרואיד הוא על מחירים טובים יותר, ואנחנו חושב שזה יותר מייצג של כל האוכלוסייה. כולנו יודעים כי מכשירי iphone הם יקרים ויש הרבה מבחר גדול של מכשירי אנדרואיד עם מחירים נמוכים בהרבה מאשר של אפל. עם זאת, 11% של משתמשי אנדרואיד זה החליף iOS לצטט מאותה סיבה למעבר. בינתיים, 25% של משתמשי iOS שעבר מאנדרואיד אומרים הם החליפו על תכונות טובות יותר.


גוגל פיקסל 2XL הבא לאייפון X

שאר הסיבות המפורטות יותר אפליקציות, שירות לקוחות טוב יותר, מהר יותר עדכוני תוכנה, ו “אחרים”. כל אלה קטגוריות ציונים 6% או פחות של הקולות, פחות או עבור switchers של אחד משני הכיוונים.

מה עם הקוראים שלנו? יש החלפת בין פלטפורמות הטלפון החכם לאחרונה? או שאתה נופל תחת רוב המשתמשים זה לא פעם החליף ואין לו תוכניות?

לבדוק את מקור הקישור כדי לקרוא את הדו " ח המלא מתוך PCMag.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.