מוטורולה כוח אחד (P30 הערה) רשמית מעבד, מפרט טכני ותכונות פני השטח.

מוטורולה כוח אחד (P30 הערה) רשמית מעבד, מפרט טכני ותכונות פני השטח.

כבר הבנו את זה, את כל הזמן דולף מוטורולה כוח אחד הוא באמת הולך להיות בשם Moto P30 הערה כאשר היא משיקה בסין שוק, אבל את ההדלפה האחרונה מאשרת כי זה יהיה זמין גם מחוץ לעולם הגדול ביותר של הטלפון החכם בשוק.

זה אחד מסיבי הפעם – יש לנו הרשמי להפוך לראווה את כל-אלומיניום עיצוב, מצלמה כפולה ההתקנה, קורא טביעות אצבע על הגב, מחורצים 6.18 אינץ ' מסך על החלק הקדמי. שום דבר לא כל כך מרשים, נכון? ובכן, את החומרה על ידי עצמו מרמז על עוד באמצע שנות ה-ריינג ' ר, אבל מוטורולה חיי הסוללה שלה כפי עדיפות המפתח.

את הדיווחים הראשונים הציע קיבולת סוללה סביב 4,000 mAh, אבל הודלף המפרט גיליון מצביע 5,000 mAh יחידה. זה מאוד מרשים יחסית 6.18 אינץ המכשיר בהתחשב בכך של Xiaomi Mi מקס 3 בתי 5,500 mAh נייד עם 6.99 אינץ'. טעינה מהירה באמצעות USB-C עם שסופקו 15W מטען צריך לעזור העליון למעלה מספיק מהר.

של P30 הערה צג יהיה FHD+ (x 1080 2246px) עם רזולוציה 19:9 ותאורת זה יכסה 81% של הצד הקדמי של הטלפון. – Snapdragon 636 שבבים יהיה לקחת את זה בקלות על הסוללה, יהיה לזווג עם או 3 או 4GB של זיכרון RAM. האחסון הפנימי הוא 32 או 64GB, בהתאמה, עם תמיכה בכרטיסי microSD.

המצלמות מאחור 16MP + 5MP, כצפוי, בעוד החזית אחד יושב על חריץ הוא 12MP בשילוב עם פלאש. כל המצלמות AI-סייע ואילו החזית הפונה היורה תומך במהירות הפנים לבטל את הנעילה. יתר על כן, כמו רוב מכשירי מוטורולה, כוח אחד, או P30 הערה, תכונות P2i דוחה מים nanocoating עבור אלה מקרי מתזים.

אנו מקווים כי נוכל למצוא את השאר בקרוב – כל אלה דליפות בבירור רמז מיידית השיגור.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.