מוטו Z3 סקירה

מוטו Z3 סקירה

מבוא

מוטורולה השיקה את החבר החדש של מוטו סדרת Z – Moto Z3. עם זאת, בפועל שלה הודעה העלה רבות את הגבות יש לנו תוהה אם Moto Z3 הוא הרבה יותר רענן של Z2 יותר אמיתי יורש.

השינוי המשמעותי ביותר על מוטו Z3 הוא תוספת של יותר גבוה 6 אינץ ' Super AMOLED תצוגה, מסגרת רכוב סורק טביעות אצבע, חדשה בגימור מבריק סביב מסגרת על יפה אחורי זכוכית. אף אחת מתכונות אלה, עם זאת, היו כל תעלומה מאז Moto Z3 לשחק יש בדיוק את אותם אלמנטים עיצוביים.

Moto Z3 review

מעניין, מוטורולה לא טרח להזכיר את "כוח" מיתוג זה היה שם נרדף Moto Z2 כאשר השיק היה משווק כמו לנפץ הוכחה החכם. לנפץ הגנה נעלם מהחלון עם מוטורולה, כנראה עקב פלסטיק רך תצוגה זה היה סופר קל שריטה על ה-Z2.

מוטו Z3 מפרט

 • גוף: 6000 series אלומיניום ו זכוכית אחורית; התזה עמיד P2i6 (דוחה ננו-ציפוי)
 • תצוגה: 6.01-אינץ ' Super AMOLED עם FHD+ (2160×1080 px) רזולוציה
 • מצלמה אחורית: Dual 12MP (f/2.0, 1.25 מיקרון) RGB + (f/2.0, 1.25 מיקרון) בצבע אחד; שלב איתור AF + לייזר AF; CCT (צבע מתואם טמפרטורה); dual-tone פלאש LED; "אפס תריס-לג
 • קדמי מצלמה: 8MP; f/2.0; 1.12 מיקרון; 84-תואר FOV; מסך מלא פלאש
 • הקלטת וידאו: 4K (2160p)@30fps על המצלמה הראשית; [email protected] ב-מול-מצלמה
 • מערכת הפעלה: אנדרואיד 8.1 אוראו עם מוטו חוויות
 • ערכת שבבים: Qualcomm Snapdragon 835: Octa-core Kryo (4×2.35 ג ' יגה-הרץ & 4×1.9 ג ' יגה-הרץ); 850 מגה הרץ, Adreno 540 GPU
 • זיכרון: 4GB של זיכרון RAM + 64GB של אחסון פנימי: עד 2TB הרחבה באמצעות microSD
 • סוללה: 3,000 mAh שאינה נשלפת Li-ion
 • קישוריות: ננו-SIM; LTE; Bluetooth 5.0; Wi-FI a/b/g/n 2.4 GHz + ac-5GHz; GPS, A-GPS, GLONASS; ביידו; NFC; Verizon 5G לשדרוג באמצעות העתיד MotoMod;
 • שונות: צד רכוב סורק טביעות אצבע; זיהוי פרצוף; מוטו Mod תאימות; מוטו פעולות; 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק באמצעות כבל USB-C

לפני שאתם שואלים – כן, את המפרט שלו היא נכונה. מוטורולה לא עדכן את כל internals של מוטו Z3, שמירה של שנה שעברה Snapdragon 835 ולא מעלה את זיכרון RAM למעלה מ-4GB. כדי להיות הוגן, תצורה זו הוא עדיין גדול אפילו בסטנדרטים של היום. בענף זה, עם זאת, אף אחד לא רוצה לשמוע את זה אחת בת-טק היא עדיין טובה מלאה שנה מאוחר יותר.

גדול חלק של ההודעה היה ורייזון ו-Qualcomm של שיתוף פעולה להשיק Verizon של רשת 5G בשנה הבאה. מוטורולה הקשרים לתוך ההודעה עם 5G מוטו Mod מודם זה יהפוך את מוטו Z3 (וכנראה מבוגר מוטו Z התקנים) לנצל Verizon של רשת 5G פעם עולה לשידור בשנה הבאה.

Moto Z3 review

מוטו Z3 מראה לנו אסטרטגיה שונה ממה שראינו הרבה זמן. בניגוד מתי HTC שחררה את מופקע בולט עם זקן Snapdragon 810 (אשר כל הזמן יתר על המידה) מוטורולה היא תמחור Moto Z3 מאוד אגרסיבית עם תקוות זה יהיה להגביר מכירות ולמנף את 5G ההייפ.

Verizon תקוות זה להגביר את המכירות מאז המכשיר יהיה זמין אך ורק מתוך Verizon בארה " ב. אנחנו מצפים גם לראות Verizon מציעים כמה משתלם מבצעים כדי לקבל אנשים כדי לעבור Verizon עם ה-Z3 הוא לשדרוג 5G כתמריץ.

לא משנה כמה שונה (או דומה) מוטו Z3 הוא מקודמו, אנחנו עדיין הולכים לסקור את זה כמו כל הדגל. אנחנו מצפים לראות כמה גדול תצוגה חדשה משפיע על חיי הסוללה, אם המצלמה רואה כל שיפור, והאם Moto Z3 הוא ראוי לשדרג מעל מוטו Z2.

בוא תסתכל על זה הקמעונאי האריזה הראשונה.

Verizon מוטו Z3 unboxing

יש לנו Verizon גרסה של הטלפון עם אדום בולט אריזה מגניבה, פסים שחורים לאורך הצדדים. את הקופסא של השרוול מגיע והוא נפתח נכון.

מוטו Z3 מגיע עם חבילת מסמכים, USB-C ל-USB-מתאם, TurboPower קיר מתאם 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק ל-USB-C מתאם.

Moto Z3 review

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.