הכי טוב לקנות הנמכר ביותר של מוצרי אפל ברבעון הזה היה AirPods

הכי טוב לקנות הנמכר ביותר של מוצרי אפל ברבעון הזה היה AirPods

כשהשמועות כי אפל הייתה החברה הראשונה לשבור 1$טריליון דולר שווי, ראינו זרם (על מדיה חברתית שונים) של אנשים לצחוק כמה פעמים את ברק הכבלים היו הצמדה, להשאיר לקוחות ללא ברירה אלא לצאת ולקנות אחד חדש עם תמונות של ניזוק קשות ברק כבלים (LOL).

דו "ח חדש של Ceros התווה הפופולרי ביותר של אפל מוצרים הנמכרים ב" בסט. לפי רבע בסיס במהלך האחרון כמה שנים. את התוצאות לאורך זמן הם די מעניינים. כל 2016, הפופולרי ביותר הפריט היה 3.3 מטר כבל לייטנינג, איזה אנשים לעיתים קרובות לאבד או לשבור.

מאוחר יותר, ב-Q2 של 2017, פריט חדש הפך הפופולרי ביותר בבית הכי טוב לקנות: ברק-אוזניות 3.5 מ " מ מתאם. כאשר אפל הכריזה על ה-iPhone 7 ב-2016 בלי אוזניות, אנשים היו מודאגים, אבל חוסר של ג ' ק לא היה מספיק כדי להרחיק נאמן אפל לקוחות. מאז, רוב יצרני ציוד מקורי נפלו כמו דומינו והעדפתי למחוק קלאסי 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק על ספינות הדגל שלה חוץ סמסונג ו-LG.


מקור: Ceros

אפל הצליחה להפוך את הבנק על אביזר חדש זה היה בקלות אבד או נשבר – $10 dongle. זה נשאר הפופולרי ביותר של אפל המוצר נמכר ב " בסט עד אחרי שני רבעים. כמו-14 באוגוסט, הכי פופולרי מוצר של אפל היה: אתה יכול לנחש את זה (טוב, למעשה אתה יכול לקרוא את זה בכותרת) – אפל AirPods.

אפל בערמומיות ו “באומץ” נוצר כאב נקודה עבור לקוחות על-ידי מחיקת אוזניות. הלקוחות מצאו כי הדרך הטובה ביותר לפתור את נקודת הכאב היה כדי שלא אצטרך להתמודד עם חוטים יותר, לקנות רק $160 אביזר לעשות עם פלאג אחת ולתמיד.

לבדוק את מקור קישור לדוח המלא ואת שאר הרשימה של הפופולרי ביותר מוצרי אפל ב " בסט.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.