שבועי תוצאות סקר: כן, ב-תצוגה קוראי טביעות האצבע הן העתיד

שבועי תוצאות סקר: כן, ב-תצוגה קוראי טביעות האצבע הן העתיד

יש מספר גדל והולך של טלפונים עם תצוגה קוראי טביעות האצבע – הכי מגיע vivo, אבל עם השתתפות מבית Xiaomi, Oppo ו-Meizu מדי (וגם קצת עניין Huawei).

חברות אלו רחרח את באה המגמה לפני כל אחד אחר. אתה יכול להגיד את זה זה היה ברור, הגורם מגניב לבד ידחוף חברות לאמץ ב-הצג את הקוראים ברגע טק היה מוכן.

אבל אפל הוא סטר מגמה ו-Apple הכריזה כי טביעת האצבע הקוראים, 3D הפנים הסורקים בחריפות החדשה. לפי שמועות על 2018 דור של מכשירי iphone, נראה כי בקופרטינו, יהיה מכפיל את ההימור הזה.

עכשיו תחשוב על כל חברות אימצו את החריץ בלי להיות מוכן לזה – כלומר מבלי עיצוב זה מבטל את הסנטר. הם יכולים בקלות לקפוץ על הסיפון עם הפנים סורקים (רבים עם דרגות שונות של הצלחה). אבל אלה הם רק “גם לי”, משיק, אנדרואיד טלפון חכם עיצוב בדרכו למקום אחר.

“דמעה” חריצים הופכת במהירות להיות דבר והם פשוט לא לקבל את החדר 3D הפנים סורק. מה שאומר קורא טביעות אצבע היא חובה. סקר מראה, הרוב המכריע של אנשים רוצה את זה נעוץ בתוך התצוגה.

כרגע, זה אומר כי AMOLED נדרש, אבל לרוב זה יתרון. ואפילו אם אתה מעדיף צגי lcd, קוואלקום בסופו של דבר לסיים את העבודה שלו על קולי קוראי טביעות האצבע.

Weekly poll results: yup, in-display fingerprint readers are the future

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.