יום ראשון דיון: מעוקלת מול מסכים שטוחים

יום ראשון דיון: מעוקלת מול מסכים שטוחים

Ro: זה הכל על שימושיות, מסכי מעוקל לא באמת עושה את זה.

הכל התחיל כאשר סמסונג חשפה הראשון שלה אי פעם החכם עם מסך מעוקל, ה – Galaxy Note Edge. זה היה שומט לסת המכשיר בעידן שבו כמעט כל טלפונים חכמים היה נראה משעמם, די אותו דבר. הוא גם הציע פונקציונליות מורחבת על הקצה. כמעט שנה מאוחר יותר, ה – Galaxy S6 edge הוכרז עם יותר תכונות, עקמומיות על שני הצדדים של הטלפון. והנה איפה דברים התחילו להתדרדר.


Galaxy S6 edge

כל טלפון שוחרר אחרי זה, לא רק מכשירי סמסונג, היה רק אימוץ יקר במיוחד מגמת ללא מציע שום ערך מוסף. כלומר, ניסית לתקן מעוקל לוח? לפעמים זה עולה פי שניים שלה שטוח עמיתו לקבל את זה הוחלף. כמו כן, על-ידי הרחבת את זה עד לקצה, הם נוטים יותר לשבור כמו טלפונים חכמים נוטים לנחות על הקצוות שלהם.

אני לא יכול להכחיש את Galaxy S8 וכל Galaxy מכשירים עקב מהממות להסתכל אבל הם לא מציעים שום פונקציונליות מורחבת – הם פשוט קשה להחזיק, הרבה משתמשים מתלוננים על מקרי נגיעות עם כף היד וזה כמעט בלתי אפשרי להחזיר טובה זכוכית מגן מסך על גבי. אחרי הכל, לא כולם יכולים להרשות לעצמם מסך חלופי לאחר תאונה טיפה. אה, והכי מגן המקרים לכסות את הצד של מסכי מעוקל לוקח את הדבר היחיד שהם טובים בו – להיות יפה.


Galaxy Note8 ו Note9 מוערמים

כמה אפשר לומר שהם לא משתמשים מקרה כי הם אוהבים להראות את עיצוב נהדר, וזה בסדר גמור מבחינתי. אבל לשמוע אותי: מה עוד מעוקל לוח להציע לך? מעוותת-YouTube קטעי וידאו, פחות אחיזה בצדדים וזה נעשה בדרך של יישומים מסוימים של ממשק המשתמש – theyreally לשרת רק כהצהרת אופנה. אני אולי נראה כאילו אני nit-קטיף, כי עיוות בעת צפייה בסרטוני וידאו הוא בקושי מורגש אבל אם אני מבלה ליד 1,000 $עבור טלפון חכם, אני מצפה ללא רבב חוויית הצפייה.

אנחנו מתחילים לראות יותר ויותר מכשירים עם מסכי מעוקל לאחרונה – Oppo find X, נוקיה 8 חמסין החדש חבר 20 Pro היא גם שמועה לי אחד כזהוזה באמת מדאיג אותי. אני מקבל את זה חכם מקבלי רוצה לעשות את הטלפונים שלהם נראה טוב, שונה, אבל בואו לא לקחת את הפונקציונליות משם, יהיה לנו? סמסונג יש למזער את צבע משמרת את הטלפונים שלה, למרות שזה עדיין גלויים כאשר אתה מסתכל על המסך במרכז או קצת מהצד, אבל כל סוג אחר של טלפון זה לא סמסונג פשוט נראה נוראי מתחת מסוים זווית. זה היה גם אחד של שלנו גדול תלונות Nokia 8 חמסין.

Oppo Find X and Nokia 8 Sirocco
Oppo Find X and Nokia 8 Sirocco


Oppo find X ו-Nokia 8 Sirocco

אני אפילו אלך רחוק יותר ואומר כי מעוקל מציג הם כמו חריצים – הם לא נותנים לך שום שמיש נדל " ן לשבת שם כדי לעצבן. ובכן, כדי להיות הוגן, לפחות זכוכית מעוגלת נראה מגניב.

אלא אם כן יש חובה, פיצוצי תכונה מגיע עם תצוגה מעוקלת, אני מעדיף לדבוק שטוחים, למנוע את כל הבעיות שמגיעות עם לשעבר. אני רק מקווה של סמסונג חדש הכובל OLED גמיש מסכי להכות את השוק מוקדם יותר, אז אנחנו לא מקיימים את הדיון הזה.

שבב: עקומות יפה ופרקטי.

מסכי מעוקל הם טכנולוגיה חדשה וככל אלו הם חלק הטוב ביותר לפיתוח טלפונים חכמים בשנים האחרונות. הם כל כך הרבה יותר יפה ומשתלב בצורה יפה עם המגמה החדשה של מעוגלת פינות מעוגלות הגב, ומאפשר לנו להשתמש באמת מדהים טלפונים חכמים.

אבל יש צד מעשי להם יותר מדי, זה לא קטין אחד. הבעיה העיקרית עם טלפונים חכמים בימים אלה הוא מטפל – ככל שאנו צורכים יותר ויותר מולטימדיה דרך הטלפונים החכמים שלנו המסכים לקבל גדול יותר ויותר, וכתוצאה מכך טלפונים שקשה לשאת בכיסים, להחזיק ביד.

מה מעוקל מציג להביא לך הוא גוף צר יותר עבור אותו גודל מסך. עם כל מכונת מלחמה על bezels בימים אלה זה רק הגיוני לאמץ את טכנולוגיה אחרת, זה מוביל את אותו אפקט. מעוקל טלפונים יותר קל לדחוס חזק הכיסים גם צד נחמד בונוס.

אני מאוד לא מסכים זה מסך תחליפים יקרים יותר אך ורק בגלל העקומה. אייפון X תצוגה יעלה לך בדיוק כמו גלקסיה S9 אחד, אם לא יותר. וזה למרות העובדה כי, כפי שכבר הזכרתי, היא טכנולוגיה חדשה יחסית אז דברים תהיה רק להשתפר.

זה אותו הדבר עם מקרי נגיעות דקל דחייה הוא כל כך טוב כי בעיה זו קיימת רק במוחם של אנשים, מי אף פעם לא ניסיתי את זה. יש עבר דירה מעוקל הטלפון לפני כמה חודשים אני לא רואה הבדל משמעותי במספר מקרי נגיעות, למרות הטלפון החדש שלי יש גדול יותר אלכסוני.

ולגבי המקרים מכסה את עקומות מודאגים – יש כל כך הרבה אפשרויות בימים אלה, זה לגמרי בחירה שלך. רק לבחור אחד זה מכסה רק את מסגרת וליהנות עיצוב מדהים. זה כמו לקנות את המידה הלא נכונה בגדים ואז להאשים את החנות כי הם לא מתאימים.

#qp_main2049800 .qp_btna:hover input {background:#00355F!important} #qp_all2049800 {max-width:815px; margin:0 auto;}

מה אתה מעדיף?
אני אוהב את מסכי מעוקל יותר טוב, הן עושות את הטלפון להתבלט
מסכי מעוקל הם גימיק ואני מעדיף להיצמד שטוח לוחות.

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.