הזול ביותר 2018 iPhone עלול להיות מאוחר, לא אפל עיפרון תמיכה עבור מכשירים השנה.

הזול ביותר 2018 iPhone עלול להיות מאוחר, לא אפל עיפרון תמיכה עבור מכשירים השנה.

אפל כבר זמן רב שמועות להציג שלושה מכשירי iphone החדשים השנה, אירוע אשר עלול להתרחש במהלך השבוע של ה-9 בספטמבר. – 5.8" היורש הישיר ל – iPhone X (עם ערכת השבבים החדשה ואת מערכת מצלמות), 6.5" גדולים / "פלוס" הגרסה של, 6.1", המודל יהיה הזול ביותר בחבורה.

את מחיר נמוך יותר תהיה מושגת באמצעות מסך LCD במקום AMOLED, מסגרת אלומיניום במקום פלדה אל חלד. אם כבר מדברים, את הצבע של המארז אולי לא לגמרי תואם את הכוס בחזרה.

כל שלושה מכשירי iphone תהיה טעינה אלחוטית, יחד עם פנים זהות עם תצוגה מעולה זקוק לבית. הם יהיו מאוד דומים במראה, אבל 6.1 תקציב" גרסה יש רק אחת מצלמה אחורית. כל משתמש מחווה מערכת הציג בשנה שעברה עבור ה-iPhone X.

ידוע אפל האנליסט מינג-צ ' י קואו שיתף בטבלה לעיל, המפרטת את שלושת המכשירים של המפרט ואת ההבדלים ביניהם. ה-6.5" דגם עלול לשגר ב $999, מה שאומר היורש של אייפון X כנראה יהיה 100 דולר יותר זול מאשר זה היה כאשר הוא נחשף בשנה שעברה.

את 6.1" LCD iPhone יכול רק להיות זמין באוקטובר, בגלל בעיות עם הייצור שלה הזמנים. את שני המכשירים צריכים לצאת בסוף ספטמבר. את 6.1", 6.5" iPhones יהיה גם לקבל dual-SIM מסוגל גרסאות בשווקים מסוימים.

קואו אומר iPhones לא תהיה תמיכה של אפל עיפרון stylus השנה, בניגוד לעבר שמועות. ההגיון שלו הוא שזה פשוט לא יהיה חוויה טובה להשתמש בו. מצד שני, מסך מפוצל ריבוי משימות יכול להיות ללכת על הכי גדול המודל.

לצד מכשירי iphone החדשים, מצפה האירוע של אפל בחודש הבא, גם לחשוף מעודכן AirPods, AirPower מטען אלחוטי חדש אפל שעונים, דור חדש של iPad Pro טבליות. את השעון של אפל יהיה גדול יותר, תצוגה באותו גודל כולל, בעוד iPads יהיה 11" ו-12.9" מסכים, עם רזה bezels. הם ייפטרו על הכפתור Home ולאחר חיישן טביעות אצבע ובמקום הספינה עם הפנים מזהה עבור unlocking.

מקור 1 | מקור 2

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.