מחוספס Casio Pro Trek חכם WSD-F30 עם שחיקה OS הופך להיות רשמי.

מחוספס Casio Pro Trek חכם WSD-F30 עם שחיקה OS הופך להיות רשמי.

ב-IFA Casio חשפה את הדור השלישי smartwatch, רץ ללבוש את מערכת ההפעלה של גוגל. Pro Trek חכם WSD-F30 הוא היורש של WSD-F20 שהושק בשנה שעברה.

כמו קודמו, יש MIL-STD-810G עמידה על עמידות, קשיחות, עמידות במים 50 מטר. יש ייחודית 1.2 אינץ dual-layer תצוגה, עם 390×390 OLED הלוח בצבע אחד LCD על גבי. את השחור-לבן, תצוגה יכולים לשמש כדי להראות את השעה, לחץ אטמוספרי / גובה ומצפן נושא.

אתה יכול גם לעבור Multi השעון במצב, במהלך שרק הזמן נתונים יוצגו בצבע אחד, עם טלפון חכם תקשורת, צבע תצוגה להיות כבוי במשך מרבית חיי הסוללה, אשר עד חודש אחד. בשימוש רגיל, אתה יכול לצפות הוא 1.5 ימים.

במצב הרחבה, השעון צריך להימשך עד שלושה ימים על תשלום. מצב זה מאפשר להשתמש במצב לא מקוון צבע מפות ו-GPS, עם זמן מדידת הנתונים מוצגים באופן רציף על תצוגה בצבע אחד, צבע המפה יכולה להיות חונך עם לחיצת כפתור. מצב הרחבה גם מתגים את מערכת ההפעלה ל אנרגיה-חיסכון מצב המתנה על-ידי המשתמש לבחירה הזמנים.

את F30 הוא 3.9 מ "מ צר יותר ו-0.4 מ" מ דק יותר מאשר F20, רצועת שעון נעשתה יותר גמיש. ה-smartwatch תהיה זמינה בסוף ינואר 2019 עבור $549 שחור, כחול, כתום.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.