כבוד מקניט את הכבוד קסם 2 עם שקופית החוצה מצלמות FullView תצוגה

כבוד מקניט את הכבוד קסם 2 עם שקופית החוצה מצלמות FullView תצוגה

לאחר שהודיע את הכבוד לשחק עבור השוק העולמי, החברה של הנשיא הפתיע את כולנו על ידי מתגרה היורש המקורי כבוד קסם. האחרון שוחרר בחזרה בדצמבר 2016, אף פעם לא קיבלתי מעקב עד עכשיו, כמובן.

ממשיכו נקרא קסם 2 והמכשיר לא בצורה יאה. ג ' ורג ' ז ' או רק ללעוג כמה תכונות מפתח. הדבר הכי בולט אחד הוא מה שנקרא FullView תצוגה – לא חריצים, לא גדול ומכוער סנטרים – רק תצוגה. וכמו שאתה יכול להבין בעצמכם, המכשיר יהיה slide-out מצלמות כמו אין מקום אחד מקדימה. וכן, זה נראה הרבה כמו Oppo הוא למצוא את X.

עם זאת, אנחנו לא יודעים אם לחזור מצלמות – בהנחה שהם לפחות דו – יצורף את המחוון או יוצב על הגב כמו רוב טלפונים חכמים. אבל אם אתה מסתכל על הגודל של המחוון, זה כנראה בטוח להניח כי את כל המצלמות נכנס לשם. עוד דבר מעניין שמנו לב – ג ' ורג ' ז ' או פתח את הסליידר עם היד שלו – זה לא צצים כמו למצוא X's באופן אוטומטי. זה יכול להיות בגלל מוקדם הנדסה מדגם או כבוד יש משהו בראש?

בנוסף, הקסם 2 יגיע עם שדרוג קסם תשלום תמיכה עד עצום של 40W טעינה מהירויות. המגיש גם התווה את זה זה בטוח לשימוש הודות 15-שכבת בטיחות הגנת מערכת זיהוי אוטומטי של שלושה חלקים קריטיים בתוך מערכת טעינה.

ואחרון, אך לא חביב, המכשיר יגיע מצויד ללא הודעה מוקדמת עדיין HiSilicon קירין 980 ערכת השבבים התפארות גדול שיפור בביצועים על קודמו ו-AI משופר יכולות עושה את זה "החכם AI המכשיר שם הוא." הוא כנראה מדבר על הדור הבא NPU כי קירין 980 שמועה יש.

בכל מקרה, זה לא נראה כמו להשלים עם ההתקן טיזר וידאו על הבמה משתמע בדיוק שנתיים עברו מאז ההשקה המקורית של כבוד קסם, אז אנחנו יכולים לצפות דצמבר שחרור אולי? זה בטוח יקרה לפני סוף 2018, למרות.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.