את ZTE האקסון 9 Pro מנהל מניית אנדרואיד, מתגאה רמקולי סטריאו וגם סוללה גדולה

את ZTE האקסון 9 Pro מנהל מניית אנדרואיד, מתגאה רמקולי סטריאו וגם סוללה גדולה

אחרי דילוג על שנה, ZTE תקציב ידידותי הדגל היא חזרה – לבדוק את האקסון 9 Pro. הוא פועל אנדרואיד המניה עכשיו (8.1 אוראו) של קוואלקום העליון Snapdragon תוך כדי לגימת מהם כוח גדול 4,000 mAh.

מתחיל עם המסך, זה עדיין בלתי AMOLED פנל אבל שם מגיבים. זה גדול יותר, 6.21”, יש לו חריץ, יש 1080p+ רזולוציה (למטה מ-QHD על האקסון 7). החדשות הטובות הן כי המסך הוא HDR10-מסוגל יש לו RGB חיישן מדויק איזון לבן.

אפילו טוב יותר – האקסון של ורמקולים סטריאופוניים עוצמתיים עדיין על הלוח. הם Dolby Atmos-מופעל כדי האתחול. למרבה הצער, 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק נעלם.

ZTE Axon 9 Pro
ZTE Axon 9 Pro
ZTE Axon 9 Pro


ZTE האקסון 9 Pro

Dual מצלמה צבר OIS. זה 12+20MP ההתקנה איפה את משנית חיישן יש 130° רחב זווית עדשה. את 12MP מצלמה משתמשת-Sony IMX363 חיישן עם f/1.75 צמצם וגדולים יחסית 1.4 מיקרומטר פיקסלים.

חוזר מדרגה שניה, יש 20MP selfie מצלמה (עם מיקוד קבוע f/2.0 העדשה). מצלמה זו היא גם אחראית על זיהוי הפנים. יש קורא טביעות אצבע מאחור.

כצפוי, האקסון 9 Pro הוא מופעל על ידי מעבד Snapdragon 845 שבבים. יש 6GB של זיכרון RAM (LPDDR4X) ו-128GB של built-in אחסון (UFS 2.1). בניגוד OnePlus, האקסון הוא dual-SIM הטלפון אשר מציע microSD.

The ZTE Axon 9 Pro is waterproof
It has Dolby Atmos-enabled stereo speakers


את ZTE האקסון 9 Pro עמיד למים • זה דולבי אטמוס המאפשר רמקולי סטריאו

אתה יכול לסמוך על QuickCharge 4.0 במהירות לטעון 4,000 mAh הסוללה באמצעות USB-סי. או שאתה יכול להשתמש את הצ ' י טעינה אלחוטית. אז, גב עשוי זכוכית (עמיד בפני שריטות, כמובן). והאם עלינו להזכיר כי זה עמיד למים (IP68)? כי זה הוא.

את ZTE האקסון 9 Pro יעלה €650 בעת ההשקה. אין כבר תאריכים, אבל גרמניה תהיה בין הראשונים שווקים כדי לקבל את זה ואז זמינות יתרחב ליותר שווקים באירופה וגם באסיה. לא, זה לא מגיע לנו.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.