גוגל פיקסל 3 תמונות בשידור חי להופיע

גוגל פיקסל 3 תמונות בשידור חי להופיע

סקירה מלאה של עדיין לא פורסם Google פיקסל 3 XL הופיע באינטרנט בשבוע שעבר, רק כדי להיות אחריו על ידי אחר, בקנה מידה מלא סקירת יום לאחר מכן. שניהם מרוכזים על טלפון גדול יותר, לא אומר דבר על וניל פיקסל 3. וראה זה פלא, כעבור מספר ימים לחיות תמונות של הטלפון סוף סוף הופיעה על Reddit, לפי איך שזה נראה, הטלפון יגיע עם 5.5” גבוה מסך, לא החריץ ועל כפול selfie מצלמות.

Google Pixel 3 live images
Google Pixel 3 live images
Google Pixel 3 live images


גוגל פיקסל 3 תמונות בשידור חי

גוגל היא לא גדולה על העיצוב שינויים – זה נראה כמו הטלפון ייראה הרבה כמו קודמו פיקסל 2. מאחור יהיה אלומיניום מלמטה כמעט עד למעלה, איפה זה עובר זכוכית יחיד המצלמה ההתקנה. החזית יהיה שיקוף אוזניה ורמקול על המצח והסנטר, אבל הדבר החדש הוא מצלמה כפולה ההתקנה בחזית.

Google Pixel 3 screenshots
Google Pixel 3 screenshots
Google Pixel 3 screenshots


גוגל פיקסל 3 צילומי מסך

על פי צילומי מסך, שתי מצלמות 8 מגה-פיקסל עם פתחים נמוך כמו f/1.8. התמונה pack מגיע גם עם צילומי מסך החושפים מפתח המפרט 18:9. יחס Full HD+ ברזולוציה, 440 dpi. הסוללה תהיה Li-Ion עם לפחות 2,915 mAh קיבולת, אבל בהתחשב הטלפון ב-94%, תא כוח סביר להניח 3,000 mAh.

את leakster לא לספק יותר צילומי מסך, אבל הטלפון הוא הכי סביר שיש לך Snapdragon 845 שבבים ו-4 ג ' יגה בייט RAM. 3.5 מ "מ אודיו ג' ק סביר לחזור, אבל היי, לפחות את גוגל האוזניות בתוך האריזה המסחרית.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.