על הידיים עם Huawei של AI קובית רמקול חכם ו-GPS Locator

על הידיים עם Huawei של AI קובית רמקול חכם ו-GPS Locator

למרות שלא ממש קובייה, של Huawei AI הקוביה חכם רמקול מעניין, בנוסף החברה של תיק בלתי צפוי. לדברי אנליסטים, חכם רמקול השוק יגיע ל-220 מיליון דולר ב-2020, אז Huawei רוצה להגיע לתוך הפעולה עם פתרון משלו.

כמו כל אי רמקולים, AI הקוביה מציע חכם עוזר לטפל דברים שאתה לא יכול להיות מוטרד עם באמצעות טלפון חכם או מחשב. להפתעתנו, זה לא גוגל, זה עוזר, אבל במקום זאת, הסינים ענק טק החליט להיות שותף של אמזון אלקסה הקול עוזר. לשאלה שלנו למה Huawei בחרה אלקסה במקום של Google עוזר, דובר השיב:

אנחנו חושבים שיתוף פעולה טוב הוא המפתח כדי להסיע את התעשייה קדימה.

כשמדובר חומרה, AI לקובייה יש כמה יתרונות על פני הקיים אלקסה רמקולים. יש לו גדול 400ml נשמע חלל אלומיניום הסרעפת עבור פריך אודיו. את הספק מרבי הוא 15W, הדובר מאמצת חלק של Huawei טכנולוגיות קיימות כמו Huawei Histen.

האחרון משפר אלקסה עם יכולות רחוק-שדה זיהוי קול באמצעות מערך של ארבעה מיקרופונים ומעשיר את איכות הצליל על-ידי כולל וירטואלי בס, ליניארי שלב אקולייזר, גמישים שליטה.

Huawei AI Cube
Huawei AI Cube


Huawei AI הקוביה

כשמדובר קישוריות, זה מרשים עם מגוון רחב של נתמכת אפשרויות. זה יכול להחזיק כרטיס ה-SIM עבור סלולרית קישוריות תומך LTE Cat. 6 (עד 300Mbps הורדה ו-50Mbps טען), כמו גם WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, על שני טווחי תדרים – 2.4 GHz ו-5GHz. אם אתה מעדיף חיבור קווי, AI הקוביה יכול לקחת כבל LAN במהירויות של עד 1,200 Mbps.

מה שאהבנו את לא כל-כך קטן-רמקול הוא העיצוב. יש לו מט פלסטיק הגוף סביב כל עם בד רשת בתחתית מגיע בצבעים שונים. את הכבלים ניתן בצורה מסודרת תחוב תחת המכשיר מאז כל המחברים הם שם מתחת.

Huawei AI Cube in red
Huawei AI Cube in red
Huawei AI Cube in red


Huawei AI קוביה אדומה

AI הקוביה ניתן לצפות מתישהו בסביבות חג המולד באירופה עם מחיר עדיין לא ידוע.

הבא ברשימה הוא ה-GPS Locator. זה קטן מעקב GPS יכול לשמש כדי לאתר את חיית המחמד שלך, מזוודות, אופניים או כל דבר שצריך כדי לשמור על מרחק בטוח אז זה לא יהיה אבוד. המלון מציע IP68-מדורג המתחם ו 660mAh סוללה זה יכול להימשך 15 ימים או 30 ימים במצב המתנה.

פונקציונלית קישוריות בהישג יד, כמו גם – GPS/A-GPS, GLONASS, גלילאו, ביידו ואתה יכול גם להשתמש ב-WiFi כדי לשפר את הדיוק ולתת מקורה מידע על מיקום. יתר על כן, איתור יש ננו-חריץ ה-SIM ותומך בכל העולמית הסלולר להקות צרות, פחות נדידה קישוריות.

Huawei GPS Locator
Huawei GPS Locator


Huawei איתור GPS

בנוסף, המכשיר תומך שירותים כמו לחצן מצוקה, Geoforceonce, זוג מצאו ואת הקרבה מבוסס תכונה שמפעיל זמזם אזעקה פעם אחת מזווג החכם בתוך 10m טווח.

האיתור היא צפויה להכות את השוק האירופי הראשון ודורש רק חיבור ללא צורך בתשלום נוסף שירות.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.