לפי גוגל, לא פיקסלים השעון מגיע השנה

לפי גוגל, לא פיקסלים השעון מגיע השנה

למרות העבר שמועות טוענים להיפך, גוגל לא יהיה שיגור פיקסל לצפות השנה. החברה אישרה את זה דרך מייל באר, שלו מנהל הנדסה עבור ללבוש OS, מדבר טום מדריך בראיון היום.

פיקסל השעון אמר להיחשף לצד פיקסל 3 ו – פיקסל 3 XL טלפונים חכמים ב-Google הקרובה של האירוע. באוקטובר מוקדם. עם זאת, ענקית החיפוש אומר שהוא רוצה להתמקד שלה שותפים לביש החלל, על שיפור ללבוש את מערכת ההפעלה.

המלון מציע המושקעת חברות להכנת שעונים באמצעות הפלטפורמה שלה, האחרונה שבהן לגבי העובדה שאנשים רוצים NFC ו-מוניטור קצב לב משלהם לביש. ובגלל זה עתה הודיע מכשירים כמו ה – Skagen Falster 2 (בתמונה למטה) לשלב את הטכנולוגיות האלה, למרות הדורות הקודמים לא.

החברה עדיין לא רוצה לפתח את עצמו בחומרה כי אין אף אחד מושלם השעון עבור כל אדם. הנקודה הזאת היא מאוד מודגש על ידי גיוון ללבוש OS המערכת האקולוגית, עם כמה פריטי לבוש שמטרתו חובבי כושר, אחרים ליד אוהבת טבע, אנשים, ואילו אחרים הם כל על עיצוב.

בעוד ש-Google עדיין לא לבוא עם smartwatch זה יהיה חובה עבור כולם, אם החברה היו אי פעם להתחיל פרויקט כזה, זה יהיה להתמקד במידה רבה על גוגל עוזר, "לשלב AI ו" למידת מכונה לתוך המכשיר, וזה של גוגל פורטה", בר אמרה.

לאחרונה חשף ללבוש את מערכת ההפעלה מחדש ייערך בתחילת השנה הבאה על-ידי עדכון חדש זה יהיה הכל על שיפור חיי הסוללה. כדי להשיג את זה גוגל תשתמש אסטרטגיות דומות לאלה זה כבר מועסק על אנדרואיד. את דוז מצב כוח הרצון דברים כשאתה באינטראקציה עם השעון פחות. למידת מכונה לשמש כדי לייעל כאשר המכשיר פועל תהליכים שונים, על מנת למזער את צריכת החשמל.

מהדורה חדשה ב-2019 לא תידרש ללבוש OS 3.0, כי גוגל רוצה להתרחק מספרי גירסת ככל הנראה. הם הובילו אותנו לתוך מלכודת איפה אנחנו יכולים רק עדכון פעם בשנה. ללבוש מערכת הפעלה ניסיון מתפתח, וזה התחלה של האבולוציה. אנחנו רוצים לשמור מתגלגל החוצה שיפורים על בסיס קבוע, כך שמשתמשים אינם עצורים בהמתנה", בר מסביר.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.