IFA 2018 סיכום: הטוב ביותר על ידי Sony, Huawei, כבוד, HTC, LG, בלקברי, ו-ZTE

IFA 2018 סיכום: הטוב ביותר על ידי Sony, Huawei, כבוד, HTC, LG, בלקברי, ו-ZTE

השנה בתערוכת IFA בברלין אולי לא נגמר עדיין, אבל כל הגדולות הכרזות נעשו. אנחנו לא יכולים להגיד את זה היה הדבר הכי מרגש של הופעות אבל כמה יצרנים שם היה עדיין קצת חם חומרה עבורנו.

Sony

לפי המסורת, סוני חשפה את H2 הדגל ב-IFA את Xperia XZ3 יותר מאשר רענון של Xperia XZ2 שהוצגה באפריל. יש לו מעוקל מסך OLED לא כמו אחרים Xperia טלפון וזה הראשון של החברה QHD+ תצוגה, כמו גם.

זה נראה כמו סוני הוא מנסה להתמודד עם דברים קצת אחרת הפעם על ידי הצגת חדש תכונות פונקציונליות מורחבת על מעוקל P-OLED המסך. המצלמה האחורית היא זהה לדור הקודם, אבל חבילות עדכון תוכנה צריך לייצר תמונות טובות יותר. ו-היי, זה פועל אנדרואיד 9.0 פאי מחוץ לקופסה, ובכך הראשון מסוגו. בנוסף, צבע חדש, אפשרויות, כמו יער ירוק, בורדו אדום הם די מדהים.

כאשר מדברים על סוני ב. השנה בתערוכת IFA, אנחנו לא יכולים שלא להזכיר את התוספת החדשה מוצלחת Sony רעש מבטל אוזניות ההרכב. החדשה של סוני מ-1000XM3 ייעודי ביטול רעש-מעבד, הם קלים יותר לקודמיהם, תוכנן מחדש earcups להציג טעינה מהירה על ה-USB-C נמל. שפע של תכונות חדשות להסתכל קדימה.

Huawei

החברה ניצל את האירוע כדי לחשוף באופן רשמי חבר 20 לייט וזה הכריזה על הדור הבא של השבבים. HiSilicon קירין 980. היא בנויה על TSMC של 7nm צומת והוא הראשון לתמוך LPDDR4X RAM ו הראשונה כפול NPU co-מעבד. מרשים spces גיליון ממשיך עם שתי ספקיות אינטרנט, Cortex-A76 CPU ליבות, Mali-G76 GPU ולא חתול.21 מודם, בעל יכולת של עד 1.4 Gbps להוריד במהירויות מעל 4G LTE.

החלק השני של התוכנית כללה חדש אלקסה הדובר בשם AI הקוביה, גשש GPS חדש Huawei P20 ו P20 Pro צבע גרסאות כולל עור-עור P20 Pro ומעודכן תצורות זיכרון.

של Huawei המרכזי הסתיים עם אישור רשמי על חבר 20-סדרה – הם יבואו עם קירין 980 שבבים – כצפוי – יהיה הודיעה רשמית ב לונדון ב-16 באוקטובר.

כבוד

למרות שרובנו ציפינו ההכרזה על כבוד הערה 10 את הכבוד לשחק עבור השוק העולמי, החברה פרסמה רק את האחרון, אבל זה מתוגמל על ידי מתגרה היורש של כבוד קסם שראינו לפני שנתיים.

התכונה ארוז מעקב נראה די מרגש כמו זה יבוא עם שקופיות מצלמות, מהר 40W קסם תשלום וכמעט לוח-פחות התצוגה. היחידה לראווה על הבמה נראתה לי ממש מוקדם הנדסה הדגימה בגלל המחוון שלו היה המופעל באופן ידני, אבל עם שחרורו הבטיח לחודש דצמבר, עוד סיימתי יחידות הם ממש מעבר לפינה.

HTC

HTC הציגה את החדש והיפה 12 מתחת החיים הטלפון החכם עם dual לסיים בחזרה (דומה פיקסל המערך) טיפוסי אמצע טווח המפרט.

LG

LG הציגה צפוי חברים של G7 מסדר – G7 אחד ו – G7 מתאים. שני טלפונים חכמים הם די דומה למקור LG G7 ThinQ מהחזית, אך למעשה יושב הרבה יותר נמוך ב הניקור.

G7 אחד, למשל, הוא אנדרואיד אחד-על-smartphone ספורט Snapdragon 835. עובדה משעשעת: זה הראשון G-ממותגים המכשיר מהחברה ספורט זה SoC. מגיע עם תג מחיר נמוך יותר מאשר המקורי G7, האחד שמטרתו לערער את מניית אנדרואיד מעריצים שם.

G7 מתאים, מצד שני, הוא ביסודו מוזר המכשיר עם ה-Snapdragon 821 על הלוח שוב, דגל-שיעור מסך כמו תקן ה-G7 ThinQ.

בלקברי

משתמשים עסקיים, לשמוח! בלקברי היא חזרה עם חדש, הרבה יותר סביר Key2 משתנה – Key2 לה. זה כמעט כמו אם OEM שמעתי את המשתמשים הסוקרים תלונות על נקודת המחיר של המקורי Key2 , החליט לתת את העולם, בעיקר את אותו המכשיר עם מעט שרירי למטה שבבים כדי להתאים את התקציב. והם עשו את זה בצורה יפה.

מתחיל ב – $399 עבור גרסה סטנדרטית עם 4GB/32GB זיכרון בתצורת $449 עבור דגם 64GB, Key2 LE מביא לאורך כמעט כל מה שאהבנו כל כך הרבה על הגירסה המקורית, כולל המקלדת. זה גם הראשון החכם BlackBerry מאז 2014 להיכנס צבע זה לא כסף או שחור. האטום צבע, למשל, הוא פשוט נהדר.

ZTE

אחד יותר מעניין מכשירים לבוא ב-IFA השנה. הוא ZTE האקסון 9 Pro. דגל פועל במלאי אנדרואיד ו-אריזת ענק של 4,000 mAh. בין כל אלה סינית, כבד, עור ROMs פועל על היום הדגל של טלפונים חכמים, האקסון 9 Pro מרגיש כמו נשימה של אוויר צח.

בטח, זה עדיין עולה בסביבות €650, אבל המכשיר יש הרבה מה להציע בתמורה, לרבות מעולה Snapdragon 845 השבבים, מסך AMOLED עם 1080 x 2248 פיקסל רזולוציית מסוגל מצלמה כפולה ההתקנה על הגב. אנו יכולים לצפות את המכשיר לצוץ בגרמניה הראשון, ואחריו השני מדינות אירופה ומאוחר יותר באסיה.

ואת זה הכל אנשים. עם Samsung, Huawei ועוד כמה אחרים מדלגים על השנה בתערוכת IFA, זה לא היה הכי פעולה ארזה בשנים האחרונות, אבל על הצדדים החיוביים, זה אומר שיש לנו אוסף של אירועים אחרים לצפות בסתיו הזה.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.