נוביה קסם אדום 2 שמועה לבוא עם הכתף כפתורים

נוביה קסם אדום 2 שמועה לבוא עם הכתף כפתורים

על פי leakster רולנד Quandt, נוביה היא עובדת על משחק חדש החכם כדי להצליח הנוכחי נוביה קסם אדום. המכשיר החדש יהיה הדיווחים להפעיל Snapdragon 845 CPU ויכלול כתף כפתורים כדי לשפר את חוויית המשחק.

https://platform.twitter.com/widgets.js

שחקנים הפכו מטרה חדשה עבור מספר יצרני הטלפונים החכמים כמו Xiaomi עם כריש שחור, Razer עם את הטלפון, ו-ZTE – כל אשר שוחרר סוג של גיימר מונחה חכם עם נוצצים חומרה וכמה מפרט high-end. מוקדם יותר היום, Razer אישר עובד על גרסה חדשה של המשחקים שלה סמארטפוני. אפילו Doogee הוא מקבל את המגמה, בסופו של דבר.


נוביה קסם אדום

משחקים אביזרים כמו שלטי משחק Moto Mod או Xiaomi Black Shark’s GamePad להציע חוויה טובה יותר עם ההדק כפתורים (אם להיות הוגן, שחור, כריש GamePad יש s יחיד ההדק כפתור).

יש הכתף מפעיל על משחק חדש החכם בהחלט להציע חוויית משחק שונה, אבל האם זה באמת כל כך הרבה יותר טוב אם הטלפון הוא עדיין משתמש ב-פקדי מסך?

אולי מציע אביזר שיחמיאו אלה אמורים כתף כפתורים יהיה רעיון טוב. אחרת, יש משחק שאתה יכול לשפר אם היית רק צריך להוסיף כפתורי החומרה?

הנוכחי נוביה קסם אדום זמין באירופה עבור €449 ומגיע עם מעבד Snapdragon 835, 8GB של זיכרון RAM, ו-128GB של אחסון פנימי. יש גם 6 אינץ', 24MP המצלמה, ו 3,800 mAh. את קסם אדום יש גם את זה פאנקי RGB LED הרצועה על הגב באמת נוצץ משחקים תראה.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.