אפל שעונים פטנט נקודות נכנסות תמיד-על תצוגה

אפל שעונים פטנט נקודות נכנסות תמיד-על תצוגה

מאז אפל שיחררה הראשון שלה smartwatch, אנחנו התחננו לי תמיד על הצגת תכונה, אז אנחנו יכולים לראות את השעה מבלי להדליק את המסך. כולם תהו מדוע החברה לא אביא תכונה מאז השעון בעל מסך OLED זה תומך בה. טוב, את האחרון פטנטים מ קופרטינו מבוסס המשרד נותן לנו תקווה.

על פי פטנט חדש כי אפל הגישה, מהנדסים, היו מסרבים לכלול תמיד בתצוגה פונקציונליות בגלל OLED burn-in בעיות התרוקנות הסוללה. השני, אחד יכול להיות בקלות נפתרה על ידי החלפת דימר גווני אפור מצב כאשר לא משתמש בשעון כדי לשמר את הסוללה. הבעיה השנייה היא מהותי OLED לוחות – מה שנקרא burn-in אפקט זה מתרחש לאורך זמן כאשר אותו מערך של פיקסלים מופעלת לפרקי זמן ארוכים.

של אפל לקחת את משנה לא על מניעת כוויות-פי קורה, זה בעצם מסווה את זה. סטטיסטיקות שימוש על OLED ייאספו ולהשתמש בהם כדי לשחזר את visual אחידות של התצוגה באופן מלאכותי על ידי כוונון הבהירות והצבעים של אזור בעייתי. בדרך זו משתמשים יכולים לקבל את העוגה וגם לאכול אותה.

פטנט כרוך גם חדש החלקת טכניקה כדי להחליק טוב יותר להתאים את התוכן על הצדדים מעוקל של המסך המאשר את גדול יותר ואולי curvier תצוגה של הקרוב אפל שעונים סדרה 4. אנחנו יכול להיות טוב מאוד רואה תמיד על מערך התצוגה כאשר היא משיקה לצד השלישייה של האייפונים צפויים על ספטמבר 12 , אם המהנדסים להבין כיצד להתמודד עם הבעיות הנ " ל. אם אתה רוצה להיות טכני יותר, בקר באתר המקור להלן הקישור.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.