כל רביעי האמריקאי אומר שהם מוחקים את Facebook app

כל רביעי האמריקאי אומר שהם מוחקים את Facebook app

מרכז מחקר Pew פרסם את הנתונים על Facebook הרגלי שימוש בארצות הברית. לדברי צוות המחקר, 26% מהמשתמשים למחוק את Facebook אפליקציה מהטלפון ב-12 החודשים האחרונים. האחוז של אנשים אשר מותאם שלהם. Facebook הגדרות הפרטיות היה מרשים גבוהה – 54% עשה את זה, ואילו המיעוט של 46% לא לטרוח.

השאלון נערך בין ה-29 במאי-יוני 11 על פני כמעט 5,000 המשיבים. מהם, 42% לקח פסק זמן לבדוק Facebook לתקופה של מספר שבועות או יותר. כמעט כל עשירית אותנו למשתמש להוריד את כל הנתונים האישיים Facebook אסף.

את מגמות לפי קבוצת גיל הם לא מפתיעים, אם כי. הדור הצעיר נוטים להיות יותר מודע על שלה נוכחות מקוונת, עם 2/3 של תגובות של אנשים בגילאי 18-29 שינתה את הגדרות הפרטיות שלהם, וכמעט חצי מהם למחוק את האפליקציה מהטלפון. בצד השני של הספקטרום הם הבייבי מעל 65, אשר רק שליש התעסק עם הגדרות הפרטיות מעט מעל 10% מהם להסיר את האפליקציה.

Recode ציין כי למרות משתמשים מנסים להעביר על פי Facebook, הרשת החברתית, הייתה אותה כמות יומית של משתמשים פעילים ב-Q2 2018 כמו ברבעון הקודם – 185 מיליון דולר בארצות הברית ו קנדה. זה ראוי לציין כי מחיקת היישום אינו מתכוון לכבות את המדיה החברתית בכלל – ייתכן שחלקם עושה את זה פשוט כדי לשמור על הטלפון החכם שלהם הסוללה בחיים, כמה יכול להיות רק העמדת פנים עבור סקר.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.