אתה יכול למכור את ה-iPhone שלך X ב-68% מערכו רק שבוע לפני שיגיע אחד חדש

אתה יכול למכור את ה-iPhone שלך X ב-68% מערכו רק שבוע לפני שיגיע אחד חדש

אתה יודע שיש אתר אינטרנט יכול להגיד לך מתי הזמן הטוב ביותר למכור את הטלפון החכם שלך? זה נקרא MusicMagpie ואתה יכול למצוא את רוב הדגמים הפופולריים שם. יש אפילו דירוג עם טלפונים חכמים איבדו את הערך ביותר בתוך השנה הראשונה של ההשקה שלהם ואחד מראה אשר פוחת לפחות.

על פי אתר האינטרנט, האייפונים שכרה את המחיר המקורי ביותר עם iPhone X ציפוי התרשים. האחרון אפילו את השיא על ידי שמירה על 68% את המחיר המקורי למרות שאנו מצפים מכשירי iphone החדשים להודיע מוקדם ככל בשבוע הבא.

ה-iPhone X, ואחריו את ה-iPhone 8 Plus, iPhone 7 ו-iPhone 8. לעומת זאת, ספינות הדגל של סמסונג איבדה יותר ממחצית מערכה תוך שנה אחת וכנ " ל Huawei, HTC, גוגל פיקסל מכשירים.

רובכם כבר יודעים כי שחרורו של מוצר חדש יש את ההשפעה הגדולה ביותר על המחיר שכבר קיים בהתקן. אז הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי מכירת הטלפון החכם שלך לפני חדש משתחרר או אפילו אמור להשתחרר. האתר, נכתב, כי בדרך זו אתה יכול להרוויח עד 25% יותר כאשר אתה מוכר את הטלפון בזמן הנכון ולעשות את השדרוג החדש פחות יקר. עם זאת, אתה עדיין צריך טלפון חכם להשתמש במהלך תקופה זו ולא לכולם יש אחד מיותר בסביבה.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.