יום ראשון דיון: האם אנחנו באמת צריכים את המשחקים ניידים?

יום ראשון דיון: האם אנחנו באמת צריכים את המשחקים ניידים?

Ro: משחקים ניידים הוא עדיין סתם גימיק שיווקי.

המצב הנוכחי של משחקים ניידים הוא רחוק מה זה צריך להיות, ואם להיות כנים, זה לא לגמרי היצרנים אשם. זה רק לעכשיו, הם לא מציעים שום ערך אמיתי ולא כמו כל מחשב חומרה עם "המשחקים" סטירה על הקופסה, זה יקר יותר מאשר שלהם שאינם משחקים עמיתיהם. את הביצועים, עם זאת, בשני המקרים זה אותו הדבר על פני הלוח.

כל הקיימים כיום המשחקים טלפונים חכמים כוללים שבבים, אשר ניתן למצוא נורמלי ספינות הדגל, כמו גם. אפילו לאחרונה הודיעה Pocophone F1 מתגאה Snapdragon 845 צ ' יפ נוספים עם heatpipe קירור, אשר Xiaomi מבטיח לספק קיימא הביצועים במהלך שעות משחק ארוכות. וזה עולה שבריר של מחיר של Asus רוג ' טלפון או Razer טלפון למשל.

אבל אם זה לא על הביצועים, אז מה עוד? תצוגה"," אתה יכול להגיד. ואני מסכים במידה מסוימת. גבוהה-קצב רענון התצוגה הפך לנורמה עבור משחקים מוכנים-החכם – זה הופך את חוויית ניווט בתפריטים חלקה ומהנה יותר. אבל יש שני החסרונות העיקריים כאן – חיי סוללה הנוכחי של משחקים בחנות Play.

גבוהה-קצב רענון תצוגה לגימות יותר מדי כוח מהסוללה, כמו שמצאנו שלנו סקירה מעמיקה של Razer הטלפון. ושנית, אין הרבה משחקים כדי לתמוך מציג מעל 60Hz מה שהופך את 120Hz הבקרה על Razer טלפון חסר תועלת. ואם זה לגבי איכות המסך, אתה תמיד יכול לקחת את אחד הקיימת ספינות הדגל מבית סמסונג, סוני, Xiaomi וכו'. הם עושים מסוגלת טלפונים חכמים, התוכן נראה נהדר על אותם.

עוד החשש הגדול שלי הוא בפועל חוויית משחק בטלפון. קח את זה מתוך גיימר בילה את נתח טוב של הזמן שלו מול מחשב למשחקים – משחק שטוח תצוגה ללא מישוש משוב שולט אף פעם לא יכול להיות טוב כמו קונסולת המשחקים או ציוד היקפי. Asus רוג ' טלפון מטרתה להתמודד עם זה בעיה, אבל זה עדיין צריך עזרים נוספים שעולים כסף. וחוץ מזה, איזה משחק אתה יכול לשחק שיכול דומה מחשב או קונסולת משחק אחר מאשר PUBG נייד או Fortnite נייד?

בטוח, Razer הטלפון את Asus רוג ' הטלפון נראה מדהים – למרות שזה יותר דעתו הסובייקטיבית – הם לא מציעים שום משמעות לשדרג את חוויית המשחק בהשוואה vivo NEX S או ה – Galaxy Note9, למשל.

אנחנו גם צריכים יותר זמן כדי לפתח יותר חזק SoCs זה יכול להתמודד עם יותר משחקים או יישומים בחנות Play צריך להתפתח למשהו טוב יותר, להיות יותר מותאם.

אז כדי לענות על השאלה ב יד: לא, אנחנו לא צריכים את המשחקים הטלפונים שלהם במצב הנוכחי. יצרני אתה משתמש רק את המילה "משחקים" למטרות שיווק, הם מוכרים את המכשירים שלהם בבית מוגבר מחיר. אם אתה באמת רוצה מחוויית משחק טובה, או לקנות נינטנדו מתג או לחסוך קצת יותר כסף ולקבל הגון המשחקים הנייד/מחשב. אמצע הטווח או טלפון הדגל יכול להפעיל את נפוץ משחקים מזדמנים בחנות Play בסדר גמור.

שבב: אין שום בעיה עם סוללות גדולות ויעיל קירור.

אז את הדור הראשון המשחקים טלפונים לא מושלם אז צריך להוריד את כל הרעיון? לפי ההגיון הזה לא היינו צריכים מצלמות הטלפונים שלנו כי הראשונים היו בכנות נורא, הם לא יכלו להחזיק נר כדי לכוון ולירות מצלמות באותו הזמן. ואלה הראשון טלפונים לשחק שירי MP3? הם היו ראויה שימושיות סיוט, אז אנחנו צריכים להחזיק שלנו ווקמנים לנצח.

ברצינות, אני מבין איפה רו הוא מגיע – בנקודה אחת אני גם למרות החידוש האחרון ספינות הדגל הם כל מה שאתה צריך כדי ליהנות את הטוב ביותר הטלפון החכם משחקים שלהם במלואו פאר. עם זאת, האחרונה מגמות בשוק הכנתי את חלקלק, סלים, יש להיפטר שלהם bezels. הם בטח נראית נהדר ככה, אבל ממושך במשחקים הם כבר לא נוח במיוחד וגם במקרים מסוימים בהחלט אפשרי כמו חיי הסוללה נפגעה על ידי מרדף של סופר דק פרופילים.

משחקים טובה החכם צריך יותר עוצמה ערכת השבבים ועל מסך גדול. זה צריך להיות גם נוח להחזיק ו יש לוח בו תוכלו להניח את האגודלים שלך אז הם לא מכסה את המסך. כמה עוצמה רמקולים סטריאופוניים צריך גם להיות חלק מהעסקה, כמו גם קירור טוב. עכשיו יצרני אוהב להתרברב על חום צינורות ספינות הדגל, אבל המציאות היא אלה עובדים רק כדי לקזז את מאוד צפופים internals וטלפונים עדיין די חם כאשר נתון ממושך עומס כבד.

העניין הוא טלפון זה קרציות כל תיבות אלה יהיה די מגושם ולא לא מוצלחת המיינסטרים הדגל. הדבר יהיה אפילו גרוע יותר אם אתה הוספתי ייעודי המשחקים בקרות כראוי סוללה גדולה.

וכאן בדיוק המשחקים ניידים להיכנס – הם צריכים לשים ביצועים קודם נראה השנייה. זה עלול לקחת קצת זמן עבור יצרנים להוציא אותם נכון, אבל הניסיונות הראשונים מעודדים ואני בטוח שיהיה יותר טוב בהמשך.

יש יותר בחירה מאפשרת לנו כצרכנים לבחור במוצרים לשרת את הצרכים שלנו את הטוב ביותר. בעוד רוב האנשים עדיין הולכים עבור אותם חם המיינסטרים ספינות הדגל אפילו אם היינו משחקים גדולה טלפונים, לא יהיה מחסור של אנשים שמוכנים לקחת את תוואי חלופי גם.

את ההצבעות

שמעת את הדעות שלנו, עכשיו את ההצבעות. האם אתה מסכים עם רו או אתה חושב צ ' יפ יש את זה נכון?

#qp_main2063471 .qp_btna:hover input {background:#00355F!important} #qp_all2063471 {max-width:815px; margin:0 auto;}

אנחנו צריכים את המשחקים ניידים?
כן, המשחקים ניידים לספק את זה הרבה יותר טוב חוויית המשחק.
לא, יצרני Oem להשתמש במילה "משחקים" רק למטרות שיווק.

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.