Apple iPhone Xs ו-Xs מקס הודיעה עם 5.8", 6.5" מסכי OLED

Apple iPhone Xs ו-Xs מקס הודיעה עם 5.8", 6.5" מסכי OLED

בואו להיפרד iPhone עיצוב מאז איתנו 2014 – iPhone X בשנה שעברה היא תוכנית עבור אפל עתידה של דגמים. זה כולל תכונות (הפנים תעודת זהות במקום בקורא טביעות אצבע), אפשרויות עיצוב (החריץ).

Apple iPhone Xs מקס

את ה-iPhone Xs מקס הוא הגדול ביותר iPhone בהיסטוריה עם ולקיבולת 6.5” מסך AMOLED. את bezels יש מומס, נותן את המסך גבוה 19.5:9 aspect ratio ולהשאיר מאחור את הרמה. המסך החדש יש למעשה באותו רוחב כמו 5.5” לוח באייפון 8 פלוס, אבל תוספת הגובה להכיל תכנים נוספים.

iPhone Xs Max compared to iPhone 8 Plus
iPhone Xs compared to iPhone 8 Plus


iPhone Xs מקס בהשוואה ל-iPhone 8 פלוס • iPhone Xs בהשוואה ל-iPhone 8 פלוס

החדש "סופר רשתית תצוגה" שומר על 458ppi צפיפות פיקסלים של ה-iPhone X על ידי מקפיץ את הרזולוציה עד 1,242 x 2,688 px. חלקה המבצע, מסך מגע חש שכבה פועל ב-120Hz (אבל ה-UI עדיין מעבד ב-60fps). התצוגה עדיין תומך HDR10 ו-Dolby החזון, אבל את הטווח הדינמי גדל ב-60%.

Touch ID מת, יחי הפנים תעודת זהות. אפל סירבה להעביר את קורא טביעות האצבע לאחור, עוזב את 3D הפנים סורק רק אימות ביומטרי שיטה. מהיר יותר ביטחון מובלעת הואץ זיהוי פנים לעומת הדור הראשון.

Dual 12MP מצלמה שופץ לחלוטין. עיקר רחב-זווית יש היורה חדשה של חיישן גדול יותר עם פיקסלים – 1.4 מיקרומטר, למעלה מ 1.22 מיקרומטר. הצמצם נשאר ב-f/1.8. טלה המצלמה משתמשת חיישן 12MP, f/2.4 2x עדשה עם זום אופטי (ויש לו OIS).

Improved cameras on the front and back
Improved cameras on the front and back


שיפור מצלמות בחזית ובגב

מעודכן בוקה עיבוד מאפשר לך לכוונן את עומק השדה לאחר הצילום נלקח.הכוח של A12 ביונית השבבים יש לשים כדי להשתמש ב-Smart HDR תכונה. זה מתחיל עם אפס תריס פיגור, המצלמה לוכדת 4 frame buffer. זה גם לוכד interframes, בתוספת חשיפה ארוכה, כל אשר מוזגה לתוך תמונה אחת עם טווח דינמי מדהים.

Improved image processing
Depth of Field can be adjusted after the fact


שיפור עיבוד תמונה • עומק שדה יכול להיות מותאם לאחר מעשה

את selfie המצלמה שופרה, כמו גם. את 7MP RGB חיישן השתפר במהירות אם לא נמצא פתרון.

הקלטת וידאו עכשיו תומך אודיו סטריאו – סוף סוף! – טווח דינמי רחב יותר.

ה-iPhone Xs יש מודלים נירוסטה מארז חדש ניסוח עבור עמיד בפני שריטות זכוכית – אפל טוענת שזה עמיד ביותר על טלפון. אפל גם מכה את התנגדות המים כדי IP68, אז ה-iPhone שלך צריך לשרוד במשך חצי שעה מתחת 2 מטרים של מים (או בירה, ככל הנראה אפל בדיקות עבור כל תרחיש).

אפל נשאר עם 64GB כבסיס אחסון, אך הגבוה ביותר קיבולת עכשיו 512GB לענות על האתגר של אנדרואיד ספינות הדגל. את 256GB אפשרות כעת באמצע הקרקע.

Apple iPhone Xs

את ה-iPhone Xs ראוי S-דגם – זה בונה על חומרה ותכונות משנה שעברה מבלי לשנות יותר מדי. אז, פיזית מעט השתנה, אבל כמו שאומרים “נכון היופי הוא מבפנים”.

התפוח A12 ביונית שבבים יהיה לדלג אנדרואיד מספינות דגל בביצועים ויש לו יותר זיכרון כדי לעבוד עם יותר מקודמו, בתוספת מגניב 512GB אפשרות אחסון. הבסיס נותר ברמה של 64GB ויש 256GB גרסה מדי.

זה צריך להיות הראשון 7nm שבבים כדי להכות את השוק. המלון כולל 6 ליבות עיצוב (2 גדולים + 4 קטנות), ועוד 4 ליבות GPU חדש 8 ליבות עצבית מנוע, שמסתכמים עצום של 6.9 מיליארד טרנזיסטורים. כל אפל מעוצב.

כל אמר, גדול הגרעינים 15% מהר יותר ו-40% יותר כוח יעיל יותר A11 ליבות. את צריכת החשמל של קטן ליבות נחתך לחצי. GPU מציע 50% גבוה יותר וביצועים גבוהים יותר רוחב פס של זיכרון הודות דחיסה ללא אובדן איכות. עצבי מנוע יש "רק" פעמיים את מספר הליבות כמו הדור הקודם, אבל זה הרבה מאוד יותר חזק – הוא יכול לעשות 5 טריליון פעולות, למעלה מ-600 מיליארד דולר.

בכל מקרה, 5.8" מסך יש את אותה הרזולוציה כמו הדגם של שנה שעברה – 1,125 x 2,436 px. צפיפות פיקסלים תואם את מקס דגם, אותו המגע קצב פריימים (120Hz). אפל גם שיפר את רמקולי סטריאו כדי לספק צליל רחב יותר.

שני iPhone Xs מודלים משחקים על בטוח כשמדובר אפשרויות צבע. קטן יותר Xs אין לקבל את צבע הזהב העבודה (אשר iPhone X חסר), אבל השניים האחרים – כסף ומרחב אפור – הם סטנדרטיים. אין אדום (עדיין).

אפל הציגה את ה-SIM כפול הפונקציונליות שלה, iphone, סוג של. במערב, המוטבע SIM (eSIM) משמש בנוסף יחיד חריץ ה-SIM להציע dual SIM פונקציונליות.

סין תקבל מודל מיוחד, כי למעשה יש שתי פיזית חריצי ה-SIM.

פיתוח…

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.