אפל HomePod עדכון זה מוסיף סירי שיפורים ושיחות טלפון

אפל HomePod עדכון זה מוסיף סירי שיפורים ושיחות טלפון

אפל הודיעה היום על תכונות חדשות עבור HomePod הביתה את מערכת הרמקולים. החברה שיפרה את הקולית Siri העוזרת תכונה על HomePod, אשר צברו כמה תכונות חדשות. אחד מהם הוא "חיפוש לפי המילים", אשר מאפשר לך לומר משהו כמו “לנגן את השיר זה הולך ככה…”, או “לשחק את השיר זה הולך " אני מורד, רק בשביל הכיף, עכשיו.’” Siri לחפש את iTunes המילים הנתונים ולשחק הרלוונטיים השיר. התכונה זמין כרגע רק באנגלית.

עוד סירי חדש התכונה הרבה. ביקש אחד. בעבר, אתה יכול להגדיר רק טיימר אחד בכל פעם מתוך HomePod אבל עכשיו אתה יכול להגדיר טיימרים מרובים בבת אחת.

את HomePod גם יאפשר לך לבצע ולקבל שיחות. אתה יכול לשאול את סירי להתקשר למישהו ואם מישהו קורא את ה-iPhone שלך, אתה יכול לבחור לקבל את זה על HomePod. אתה יכול גם לשאול את סירי, “היי סירי, מי התקשר?”, כדי לבדוק שיחות שלא נענו. כל שיחה שנעשתה או הרים על HomePod יכול בקלות להיות מועברים מעל ל-iPhone.

מצא את האייפון שלי גם עושה את דרכו אל HomePod. רק תגיד חיפוש עבור iPhone שלך והטלפון יתחיל לצלצל.

לבסוף, HomePod עושה שימוש סירי חדש קיצורי דרך התכונה הזאת הוא מגיע ב-iOS 12. כל רוטינות או קיצורי דרך לשמור על ה-iPhone או iPad ניתן לגשת על HomePod, כמו גם.

אפל נשאר בחוץ מתי בדיוק התכונות הללו יהיו זמינות על HomePod אבל זה סביר בקנה אחד עם iOS 12 לשחרר בשבוע הבא ב-17 בספטמבר.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.