הנה כמה SIM הכפול עובד על ה-iPhone Xs ו-Xs מקס

הנה כמה SIM הכפול עובד על ה-iPhone Xs ו-Xs מקס

בפעם הראשונה אי פעם, אפל הכריזה על האייפון עם ה-SIM הכפול פונקציונליות. חדש ה-iPhone Xs ו – iPhone Xs מקס יש את זה מובנה, אבל ברוב המקומות זה לא בהכרח מה שאתה יכול לצפות.

לראות, מכשירי iphone מגיע עם רק אחד פיזי חריץ ה-SIM כרגיל. זה פשוט, זה augmented עם eSIM. אז אם לפחות אחד של נשאים אתה מתכוון להשתמש תומך eSIM סטנדרטי, אז אתה יכול לקחת את היתרון של ה-SIM כפול פונקציה. אחרת, אתה מחוץ מזל.

החדשות הטובות הן, שיותר ויותר ספקים צריכים להתחיל להתעורר. eSIM המציאות. החדשות הרעות הן, כרגע, את הרשימה הוא קצר מאוד: רק 14 רשתות פני 10 מדינות תומכות בתקן זה, יחד עם ברחבי העולם ספקי שירות GigSky ו Truphone.

שים לב כי על מנת להשתמש בשני ספקים שונים, ה-iPhone שלך חייב להיות נעול. אם CDMA מבוסס הספק (כגון Verizon או ספרינט בארה " ב) מספק הראשונה שלך SIM, SIM שני לא יתמוך CDMA.

כדי להשתמש eSIM תוכל להפעיל את הסלולרי תוכנית עם קוד QR הניתן על ידי הספק שלך. אתה יכול לאחסן יותר eSIM במכשיר שלך, אבל הוא יכול להשתמש רק באחד בכל פעם.

אם אתה קונה אייפון Xs מקס בסין, הונג-קונג או מקאו, כל האמור לעיל חל. שם אפל תספק מיוחד SKU של הגדול ביותר שלו. המכשיר אף פעם אחד אשר מגיע עם נאות Dual SIM התקנה. כפי שניתן לראות בתמונה לעיל, שני כרטיסי בעצם לשבת על החלק העליון של אחד את השני לחריץ.

שתי מערכות להשתמש ה-SIM כפול המתנה כפולה, אשר מאפשר לך לבצע ולקבל שיחות בשני קווים. הערה למרות שאם אחד מספר על שיחה, שיחות נכנסות על המספר השני יהיה למענה הקולי. כמו כן, אם אתה פעיל על קול המספר שלך לא מיועד נתונים מספר נתונים לא לעבוד בזמן שלך על השיחה.

כמו עם אחרים Dual SIM פתרונות בשוק, אפל מאפשר לך לתייג כל כרטיס SIM, וכן לבחור ברירת מחדל קו. את משנית יכולה לשמש עבור נתונים בלבד – אפשרות שימושית אם אתה נוסע לאסוף כרטיס SIM מקומי רק למטרה זו.

עבור כל איש קשר שאתה קורא את האייפון לבחור את אותו מספר השתמשת בפעם האחרונה. אם לא קראת לפני, ואז את מספר ברירת מחדל יהיה בשימוש. עם זאת, אם אתה רוצה אתה יכול לציין באיזה מנוי להשתמש עבור איש קשר ספציפי.

מקור 1 | מקור 2

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.