אפל מפסיק את ה-iPhone X, iPhone 6 ו-iPhone SE

אפל מפסיק את ה-iPhone X, iPhone 6 ו-iPhone SE

אפל הודיעה היום על השקת שלושה חדשים הסמארטפונים 2018, iPhone XS, iPhone XS מקס ו – iPhone XR. אתה יכול לקרוא עוד על אותם כאן ו – כאן. עם זאת, מה לא למכירה יותר זה פחות מעניין.

בדרך כלל, כאשר אפל משיקה סמארטפון חדש, המודל של השנה הקודמת זוכה. ניכרת ירידה במחיר וגם שורה שנייה מצב. השנה, זה לא ממש קרה. את ה-iPhone X בשנה שעברה הופסק לחלוטין. אפל היה לוקח קצת מכה על את שולי הרווח על ידי מכירת ה-iPhone X במחיר מופחת השנה כמו העלות של חומרים סביר לא ירדו במידה ניכרת. זה יותר הגיוני להשיק את ה-iPhone XR, אשר גורם מפתח קיצוצים בדברים כגון עיצוב, להציג המצלמה.

את מוצר אחר כדי לקבל מצבי היה את ה-iPhone 6s, אשר היה זה לא מפתיע בהתחשב בגיל שלה.

עם זאת, זה אובדן של iPhone SE זה יהיה מאוד מורגש, בעיקר מכיוון שהוא לא מקבל כל החלפה. ה-iPhone SE, זה הזמן כאשר טלפונים פעם קטן ונוח לשימוש, אשר עשה את זה די פופולרי. למרות היבטים מסוימים של המוצר היו די מתאריך. עם זאת, הקטן ביותר iPhone אתה יכול לקנות עכשיו את ה-iPhone 7 או ה – iPhone 8, אשר עדיין קטן למדי, אבל לא ממש כמו האייפון SE.

אולי חלק מכם אולי רוצה לצאת מתוך יתרת המניות לפני שנגמר או להחזיק את הקיים יחידת עוד קצת, למרות יורש בהחלט לא נראה באופק.

אה, ואת ה-iPhone 6 ו-iPhone SE היו אתמול שני מכשירי iphone למכירה כדי לקבל אוזניות ג ' ק, אז עכשיו זה נעלם לנצח גם מהאייפון קו.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.