זה 2018 ו-Apple עדיין לא מספקים מהר המטען שלה עם מכשירי iphone

זה 2018 ו-Apple עדיין לא מספקים מהר המטען שלה עם מכשירי iphone

אתמול, אפל הודיעה שלושה דגמים חדשים של iPhone עם משתנה סט תכונה. אבל דבר אחד ביניהם נפוץ: הם כל הספינה עם אותו מטען.

את המטען המדובר הוא אותו 5W יחידת אפל סיפק במשך כמה שנים עכשיו. זה הוא אחד הנמוכים כוח פלט מטענים באפשרותך לקבל טלפון כל היום, ואני ממש איטי.

אפל הוסיפה תמיכה עבור טעינה מהירה ב-iPhone עם ההשקה של ה-iPhone X ו-iPhone 8. מכשירים אלה תומכים USB כוח משלוח פרוטוקול יכולים לנצל USB-C מטענים, כגון אפל 30W USB-C מתאם חשמל — מיועד בעיקר עבור ה-MacBook — לטעון במהירות. עם זאת, זה מטען נמכר בנפרד, כמו USB-C כבל לייטנינג דורשים לחבר את הטלפון הזה מטען. משולב בעלות של שני דולר 68.

עם זאת, אתה לא צריך ללכת עם זה ספציפית משולבת כדי לקבל טעינה מהירה יותר ב-iPhone. התפוח 12W מטען היא דרך פופולרית כדי להגדיל את מהירות הטעינה של ה-iPhone שלך. מטען מגיע ארוז עם כל iPad ו-כל עוד זה מספק ירוד טעינה מהירות על iPad, iPhone מקבל דחיפה משמעותית בהשוואה. עם זאת, גם את זה הוא אביזר חובה (אלא אם כן כבר יש לך iPad) עולה 19 דולר.

אפל יכול מאוד פשוט צרור זה עם הטלפונים שלה, כך שמשתמש תוכל לקבל כמה מראית עין של טעינה מהירה, אבל הוא מסרב לעשות זאת. לשם השוואה, כמעט כל טלפון חכם אנדרואיד עם תמיכת טעינה מהירה מגיע עם מטען מהיר בקופסא. יש גם את העובדה כי בדרך כלל יותר מכשירי אנדרואיד תמיכת טעינה מהירה, אפילו תקציב אלה, בעוד התכונה היא עדיין מוגבלת 2017 ו-2018-iphone, עם דגמים ישנים יותר כגון ה-iPhone 7, אשר עדיין למכירה, לא תומך בתכונה זו.

אבל זה דיון ליום אחר. העובדה כי אפל הוא כרגע מוכר ב-1000+ מכשירי iphone הספינה עם גבב 5W מטענים וגובה עמלה נוספת כדי לקבל טעינה מהירה. אבל היי, אתה לא מקבל כדי להיות טריליון דולר החברה ללא חיתוך כמה פינות, אפילו אם פינות לקרות כדי להיות חשוב.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.