של Xiaomi Pocophone F1 כעת על פתח מכירת בהודו

של Xiaomi Pocophone F1 כעת על פתח מכירת בהודו

של Xiaomi Pocophone F1 היה מאוד מוצלח בהודו, עם הראשון שלה פלאש מכירת להשגת ההכנסות של INR 200 crore תוך פחות מחמש דקות. אבל אם אתה לא בקטע של מכירת בזק הדבר, הנה קצת חדשות טובות.

"ריבונו של מהירות" היא עכשיו סוף סוף זמין ב-היבשת פתוח למכירה. אין יותר מוגבל מספרים, לא יותר מקווה שאתה יהיה מסוגל לתפוס יחידה לפני כל אצווה שנגמר. רק על הראש מעל או Mi.com או Flipkart , לרכוש את פוקו F1 בכל פעם שאתה מרגיש את זה.

אם אתה מצפה לפחות אחד העיקריים אזהרה, טוב, הנה זה. רק מודל זה על פתח למכירה את אחד עם 6GB של זיכרון RAM ו-128GB של שטח אחסון. זה יעלה לך INR 23,999 ($335 או €284 ברמה הנוכחית בשערי החליפין). אה, שים לב, ברגע זה, רק אתה יכול לקבל את זה שחור גרפיט או פלדה כחולה. את רוסו גוון אדום אזל מהמלאי.

עדיין, מהלך זה פירושו של Xiaomi הייצור של Pocophone F1 מתחיל סוף סוף לתפוס את הדרישה, כך אני מקווה, גרסאות אחרות של המכשיר יהיה להגיע תפתח המכירה גם בשלב בעתיד הקרוב. עכשיו, אם אתה רוצה את המודל ברמת הכניסה עם 6GB של זיכרון RAM, 64GB של אחסון, והרוצח INR 20,999 מחיר ($293 או €249), יהיה לך כדי תור הבא מכירת בזק.

אם אתה על הגדר על פוקו F1, הקפד לקרוא את הדעת הכתובה או צפה בסרטון וידאו שלנו סקירה של הטלפון הזה לקח את הדגל מפרט חסר תקדים המחיר השנה.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.