יום השנה Samsung Galaxy S10 לבוא עם עיצוב חדש, יותר צבעים

יום השנה Samsung Galaxy S10 לבוא עם עיצוב חדש, יותר צבעים

סמסונג חוגגת עשר שנים של Galaxy S ספינות הדגל בשנה הבאה, החברה מתכננת חדש השנה חכם כדי לסמן את לארוע. בהתחלה, שמענו על שלישייה של טלפונים חדשים עם עד שלוש מצלמות בחלקו האחורי, ומאוחר יותר היה לנו אישור DJ קו, סלולרי מנכ " ל חטיבת אף אחד מהם לא יהיה מתקפל – זה יהיה שונה לחלוטין החכם.

נייד צ ' יף הוסיף עכשיו עוד כמה פרטים tot הוא תמונה, אומר Galaxy S10 יגיעו עם “שינוי משמעותי במראה” ולא תהיה מעניינת יותר אפשרויות צבע.

המקור לא חושף הרבה יותר, אבל הוא אמין מספיק כדי לסמוך עליו. אם ה-Galaxy S10 אכן יש מראה חדש, זה אומר מקצה לקצה אינסוף תצוגה עם קצוות מעוגלים ייעלם ולפנות מקום למשהו אפילו יותר מרשים (אני מקווה).

שמועות על Samsung ספינות הדגל מגיעים עם סורקי טביעת אצבע מתחת OLED כבר חיפוי במשך שתיים-שלוש שנים, אבל עכשיו המידע נראה מתקבל על הדעת, בהתחשב בכך אפילו midrangers ספורט טק זמינים.

המידע העדכני ביותר מ-קוריאנית המקורות הביומטרי טכנולוגיית הסריקה יחליף את איריס הסורק ועלולה להביא 3D זיהוי פנים. כדי להשלים את טביעת האצבע.

אם כבר מדברים על צבעים, Samsung Galaxy S9 הוצג לראשונה ב-שחור, כחול, אפור, סגול לילך, אבל מאוחר יותר הצטרפו בורדו, אדום, זהב הזריחה. מתכת נחושת הגיע עם גלקסי Note9, ונוכל בלב שלם תקווה יער ירוק בצל או שיפוע האפשרות, כי הוא עכשיו כל כך פופולרי לאורך יצרנים סיניים.

מקור (בסינית)

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.