אנליסט: iPhone XS מקס פופולרי יותר מ-XS, XR יכה את שניהם.

אנליסט: iPhone XS מקס פופולרי יותר מ-XS, XR יכה את שניהם.

אפל הפתיחה של סוף השבוע הזמנות מראש עבור iPhone XS, XS מקס ו-Apple Watch סדרה 4 עכשיו עשה האנליסט מינג-צ ' י קואו יש כמה תובנות לגבי מה חם ומה לא.

במכתב למשקיעים קואו מגלה כי הקבלה עבור iPhone XS מקס היה נהדר, כצפוי, אבל הביקוש 5.8 אינץ ' iPhone XS הוא נמוך יותר מאשר בעבר מוקרן.

קואו מצפה iPhone XS מקס חשבון עבור 25-30% של כל iPhone החדש מכירות דחף בחזרה את ה-iPhone XS 10-15% לשתף. קואו מצפה iPhone XR לתפוס 55-60% מהמכירות, ברגע שזה מגיע לשוק באוקטובר.

ה-iPhone XS מקס הוא האהוב בסין הודות גורמי מפתח מוערך על ידי הסינים קונים – התצוגה הגדולה יותר, ה-SIM הכפולה ויכולות חדש צבע זהב האפשרות.

ה-iPhone XS מקס כיום יש פעמים משלוח של שבועיים עד שלושה שבועות – קצר יותר מה-iPhone X היה בשלב הזה בשנה שעברה, אבל קואו קרדיטים זה שיפור בשרשרת האספקה במקום צמצום עניין.

קואו מצפה מכשירי iphone החדשים כדי להיות קצת יותר מוצלח מאשר בשנה שעברה דגמים, מקרין 75-80 מיליון נשלח יחידות עד סוף שנת 2018.

לבסוף, על פי קואו, אפל שעונים סדרה 4 יש כבר ביקוש גבוה יותר מאשר בעבר צפוי. הדגם החדש יש היווה כ 55% של הזמנות מראש, יותר מאשר עכשיו-יותר זול סדרה 3. קואו פרויקטים אפל נשלח 18 מיליון שעונים חכמים בשנה זו.

עניין מוגבר ב-Apple Watch סדרה 4 היא בעיקר בשל חדשני א פונקציונליות. קואו מצפה מכירות כדי להגדיל עוד יותר אם אפל מאבטח אישור תקינה עבור א פונקציונליות, להרחיב את התמיכה מחוץ לנו.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.