הבית של Google רכזת 7 אינץ ' smart display דליפות, אין מצלמה

הבית של Google רכזת 7 אינץ ' smart display דליפות, אין מצלמה

כשמדובר בטלפונים כי גוגל תכריז על הגדולה שלה, אירוע ב-9 באוקטובר, אנחנו כבר יודעים בערך כל מה שיש לדעת עליהם (מלבד מידע תמחור, זה). אבל עניין הנשף הזה בעבר הניבו יותר מוצרים להיות חשף מאשר המכשירים, וזה נראה כאילו השנה זה לא יהיה שונה.

גבירותיי ורבותיי, הכירו את הקרובה הבית של Google האב. זה 7 אינץ ' smart display, לקראת הכנס המתהווה בשוק כבר מאוכלס על ידי Lenovo חכם להציג את JBL הקישור להציג. הבית של Google מיתוג לא טעות – תחשוב על זה בעצם כמו רמקול חכם עם תצוגה סטירה על זה.

אה, ואני בהחלט לא חושב על זה כמו לוח אנדרואיד עם חכם רמקול מחובר. של החברה-smart display פלטפורמה לא לאפשר האפליקציות מותקנות או כל דבר כזה. זה רק עוד שער עבור Google עוזר לחיות. אז אתה תהיה מסוגל לדבר זה. כמו שאתה כדי Google הביתה, אבל בניגוד חכם, רמקולים, על כך חכמה להציג את העוזרת הסתם גם יוכלו להראות לך דברים.

אם משלבים את זה עם קן קאם, לדוגמה, אתה יכול לשאול את העוזרת להראות לך מה דלת הכניסה שלך המצלמה רואה כיום, והיא תעשה את זה. אתה תקבל משוב חזותי על המסך, גם לדברים אחרים, כגון כאשר אתה שואל את העוזרת להוסיף פגישות ללוח השנה שלך. עוד מקרה השימוש היה מבקש ממנו לשחק משהו מ-YouTube, או רוצה לראות את תמונות החופשה.

באופן טבעי זה יכלול גם את כל הפונקציונליות למצוא ב-Google הביתה, הביתה Mini, ו הביתה מקס חכם רמקולים. במונחים של מראה, זה בהחלט מרגיש כאילו זה חלק מאותה משפחה, עם אסתטיקה ועיצוב. זה יוצעו גיר לבן (בתמונה הדליפה), כמו גם פחם (אפור כהה).

קישוריות-חכם, אתה מקבל dual-band Wi-Fi ו-Bluetooth. יש אור מקיף וצבע חיישנים ליד התצוגה, ולא בבית האב שוקל 480g. הדבר העיקרי שחסר הוא מצלמה, למרבה הפלא.

גוגל היא ככל הנראה מכינה 3 מיליון יחידות למכירה בראשון ייצור אצווה, ולכן החברה נראית די בטוחה שזה יהיה הצלחה. עם שמועות $149 מחיר, זה לא יכול להיות מתוך השאלה. לשם השוואה השם, זוכר את זה Lenovo 8 אינץ ' Smart Display עולה $199, בזמן JBL של הקישור להציג עולה 249 דולר.

מקור 1 | מקור 2

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.