אמזון מכריזה על מגוון חדש של אקו לוויה מכשירים

אמזון מכריזה על מגוון חדש של אקו לוויה מכשירים

יחד עם ארבעה חדשים אקו התקנים, אמזון השיקו גם חמישה חדשים אקו לוויה התקנים. אלה הם הד תת אקו קלט, אקו הקישור, אקו הקישור Amp ואקו שעון קיר.

אקו הצוללת הוא סאבוופר שנועד לעבוד עם הקיים אקו התקנים. הצוללת תכונות למטה ירי 6 אינץ ' עם 100W סאב של כוח זוגות באופן אלחוטי עם כל הקיים, אקו, או אקו ועוד. אתה יכול גם זוג יחיד אקו/אקו פלוס עם סאב או שניים על 2.1 רמקול להגדיר איפה כל אחד אקו/אקו פלוס להיות בודדים רמקולי סטריאו. את אקו תת במחיר של $129.99.


אקו תת

את אקו קלט מאפשר לך להוסיף אלקסה קיים של מערכת הכריזה. זה בעצם הד נקודה ללא הרמקול במקום מתחבר חיצוני רמקול מערכת באמצעות כבלי עזר או Bluetooth. הוא כולל מיקרופונים מובנים לשמוע את הקול שלך ולאחר מכן משתמשים מחוברים רמקולים עבור הפלט. ב – $34.99, זו הדרך הזולה ביותר כדי להוסיף אלקסה קיים אודיו ההתקנה.


אקו קלט

את אקו קישור וקישור Amp הם יותר רציני מקשיב. אקו הקישור מתחבר שלך מערכת שמע ביתית ולא מנגן על זה דרך שירותי סטרימינג. אם יש לך הזדקנות באיכות גבוהה אבל מערכת שמע, זה יאפשר לך ליהנות ממוסיקה מקורות נוספים.


אקו הקישור

את אקו הקישור תכונות RCA ב/החוצה, אופטי ב/החוצה, קואקסיאלי כניסה/יציאה, סאב וופר, Ethernet ו-אוזניות ועלויות $199.99. עבור $299.99, אקו הקישור Amp מוסיף 60W, 2 ערוצים מגבר בשביל להתחבר ישירות מדף רמקולים. גם מכשיר יש מיקרופונים כדי להאזין אלקסה פקודות תלויים אלקסה אפליקציה בטלפון שלך או אחרים אקו התקנים ברשת.


אקו הקישור מגבר

לבסוף, יש את אקו שעון קיר. מלבד מראה רק את קבוע הזמן, אקו שעון קיר יהיה גם להראות לך את הזמן שנותר בעת הגדרת טיימר על אחד את השני אקו התקנים. זה יכול להציג מספר טיימרים, אזעקות ותזכורות באמצעות ה-60 הוביל מקיף את הפנים. את שעון הקיר יהיה להגדיר אותך בחזרה על ידי $29.99.


אקו שעון קיר

את אקו תת יהיה זמין ב-11 באוקטובר אבל את תאריכי שאר אקו התקנים עדיין לא אישר.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.