הנה סרטון הדרכה של אנדרואיד פאי על הגלקסיה S9

הנה סרטון הדרכה של אנדרואיד פאי על הגלקסיה S9

רק כמה ימים לפני, מוקדם לבנות של אנדרואיד פאי היה רץ על ה-Galaxy S9+ ו – XDA-מפתחים משותף צילומי מסך מתווה כמה שינויים. היום, XDA-מפתחים משותף מעט חדש יותר לבנות רץ על ה-Galaxy S9 והוא מראה את השינויים הדרכה וידאו.

לבנות הוא פועל על AT&T Galaxy S9 גרסה וידאו יש המגיש מוליכה אותנו דרך ממשק הולך דרך אפליקציות, רבים מהם יש נושא אפל. את ההודעות גם אחר עם אותו נושא אפל ופינות מעוגלות של הקלפים.

מהר בורר נראה שונה וכעת הם בסיבוב עם הכחולות מראה את המתג מופעל. יש גם כללי נושא נקי יותר, יעיל יותר, ממשק משתמש עם פחות עומס. בנוסף, יישומים רבים עכשיו להיות מוצג עם כרטיסיות ניווט המסודרים בחלק התחתון של המסך.

המצלמה ממשק המשתמש השתנה לא מעט, כולל הדרך שבה כדי להחליף בין מצבי מצלמה, לא יותר swiping שמאלה וימינה כדי לעבור דרך מצבים. אתה עדיין יכול לסחוב למטה כדי להחליף בין המצלמה הקדמית והאחורית. המצלמה כפתור הצילום משמש כדי להחליק למעלה ולמטה כדי להגדיל או להקטין את התצוגה נראה כי סמסונג סוף סוף להסיר תכונה זו.

בדוק את וידאו כדי לראות את שאר שינויים עלינו לצפות לראות את סמסונג ניסיון UI גרסה 10 עם אנדרואיד פאי, כמו גם את השינויים זה לא ממש עובד עדיין.

דרך יוטיוב

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.