עוד תמונות של פיקסל 3 XL דליפת לבן עם מנטה-כוח בצבע מפתח

עוד תמונות של פיקסל 3 XL דליפת לבן עם מנטה-כוח בצבע מפתח

Google פיקסל 3 XL הייתה השנה הגרועה נשמר בסוד. לפני כמה שבועות, אדם היה מוכר ייצור פיקסל 3 XL מכשירים בשוק השחור, רחוק של הטלפון ההשקה הרשמית, אז כבר יש לנו מבט טוב על עצומה מעולה, סנטר גדול, מעודן זכוכית-עיצוב חלון מאחור.

היום, ה-פיקסל 3 XL מהווה עוד כמה ברזולוציה גבוהה תמונות תודה ל @IshanAgarwal24 בטוויטר. זהו אמנם מודל, שבו אנחנו רואים שיש ירוק מנטה בצבע מבטא מפתח על לחצן ההפעלה. כמו כן, שוב אנו רואים את גודל מסיבי של החריץ בחלק העליון של התצוגה גדול למדי סנטר בתחתית.

https://platform.twitter.com/widgets.js

כמו כן, על פי IshanAgarwal24, מגש ה-SIM יש עבר לתחתית המכשיר. יש גם כמה צילומי מסך של המצלמה עוצבה מחדש UI ו מעודן Google עוזר הפקודה.

טוויטר משתמש גם מאשרת כי אין 60fps הקלטה עבור 4K רזולוציה וידאו. כמובן, זה לא סופי תוכנה מסחרית, אז יש סיכוי קטן שזה עשוי להיות כלול השקה או אפילו הוסיף בעתיד עדכון OTA.

https://platform.twitter.com/widgets.js

גם לפי המדליף, אין דרך כדי “להסתיר” את החריץ על-ידי הפיכת את שמאל ואת צד ימין של חריץ חשוך. כמעט כל יצרן אחר אפשרה את זה (טוב, חוץ אפל, באמת) עבור אלה, מי מעדיף לא ברמה לחסום את הסימטריה של המכשיר. אנחנו כל כך עייף של מה שהופך את הטיעון הזה, אבל החריץ הוא באמת דבר ואנחנו צריכים לחיות עם זה.

בכל מקרה, רשמי השקת המוצר יתקיים בניו יורק ב-9 באוקטובר איפה נמצא כל דבר על פיקסל 3, פיקסל 3Xl, וכל מה שגוגל מכריזה.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.