הנה עוד סט של פיקסל 3 ו-3XL מעבד, עם שפע של החלטה ללכת סביב.

הנה עוד סט של פיקסל 3 ו-3XL מעבד, עם שפע של החלטה ללכת סביב.

זה כמעט מרגיש כמו גוגל החליטה לעבור פתוח מחזור הפיתוח השלישי איטרציה שלה פיקסל טלפונים, לראות איך כמעט כל חומרה המסתורין נסתרים. את פיקסל 3 XL ללא ספק יש את הכובד של כל מגעיל המצב, עם דברים אפילו הולך רחוק ככל הייצור בפועל יחידות נמכרו בשוק השחור ואת ביקורות יוצא. כמו כן, משתמש טוויטר עדיין קשה בעבודה, פרסום מפה פרטים מיחידה, ככל הנראה ברשותו, כמו שאנחנו מדברים.

https://platform.twitter.com/widgets.js

לראות איך כל ההימורים הם, ככל הנראה, מכובד leakster אוון בלאס לאחרונה קפץ עם קבוצה משלו של ממש ברזולוציה גבוהה ומפורטת מעבד של שתי פיקסל 3 פיקסל 3 XL, המאפשר טוב, מקרוב החדש כפול selfie ההתקנה. לפי מקורות אחרים, שני הדגמים יכלול שני 8MP קדמית ממתקים: אחד עם AF ו-f/1.8 צמצם, ואילו השני, זווית רחבה, f/2.2 מיקוד קבוע ליחידה.

ככל שאנחנו כיום יודעים, למרות הכפלת לסמוך על selfie הצד של דברים, גוגל הוא דבק עם מצלמה אחת על הגב של טלפונים. אחרים בעיקר-אישר את הפרטים כוללים Snapdragon 845 השבבים, 4GB, פלוס 64GB בסיס זיכרון אפשרות, צ ' י טעינה אלחוטית זכוכית הגב, לשני הדגמים. למעשה, בניגוד פיקסל 2 דור, הפעם סביב שני אחים בהחלט יהיה הרבה יותר דומים. הלך הוא 16:9 היבט קטן משתנה, אשר יכול להיות חיובי או שלילי, תלוי בטעם שלך. כנ " ל לגבי תוספת-בשרני החריץ בצד פיקסל 3 XL.

בכל מקרה, רשמי השקת המוצר יתקיים בניו יורק ב-9 באוקטובר איפה נמצא כל דבר בקשר פיקסל 3, פיקסל 3 XL וכל מה שגוגל מכריזה. רק למקרה שתהית, Pixelbook 2 טווח של מחשבי Chromebook, ניו פיקסל ניצני Google הביתה האב, להשלים עם תצוגת הם כולם בגדר האפשרות.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.