שיחות סקייפ באים אלקסה ההתקנים מאופשרי-

שיחות סקייפ באים אלקסה ההתקנים מאופשרי-

לעתים קרובות חבוי למראית עין, יש הרבה תנועה בשלבי דרך בתחום של הקול עוזרים ו-AI. חברות מתחילות לחזות די בהירים עתיד הטכנולוגיה ולפעול בהתאם כדי לחזק את שורותיהם, תוך החלל הוא עדיין צעיר, מקוטע. במקרה פוינט, מיקרוסופט, אמזון לאחרונה חשפה שיתוף פעולה, אשר כבר ראיתי אלקסה, Cortana להתחיל הקישוריות.

אל תטעו, זה בהחלט לא רחוק ככל שהסיפור ממשיך. מהר על העקבים של אמזון האחרון של אקו חומרה רענן, מיקרוסופט הודיעה כי היא מביאה שיחות Skype אמר התקנים. סביר להניח, בעתיד, כל אלקסה-התקנים זמינים גם כן. לפי ההודעה לעיתונות, התכונה יהיה אינטואיטיבי כמו אמזון הנוכחי של יכולות שיחות. פעם אחת במקום, אתה פשוט להיות מסוגל לומר "אלקסה, קרא ג' ימי ב – "סקייפ" כדי לבצע שיחה, או "אלקסה, התשובה" לקחת את שיחת סקייפ על שלך חכם רמקול.

ולמקרה שאתה תוהה, כן, אמזון אקו התקנים יכול, אכן, כבר לבצע ולקבל שיחות ואפילו מסר. יש סוג של מפחיד Drop-in פונקציונליות, אקו להתחבר, קוויים וגם תמיכה מתקשר רוב המספרים בארה " ב, מקסיקו וקנדה. עם זאת, Skype עדיין מביא כמה חיוני נכסים לשולחן, כמו את שיחת וידיאו שירות בכנס, אשר יעבוד על אקו מכשירים עם מסך. אבל, הכי חשוב, המכריע בסיס המשתמשים.

אנחנו בהחלט לשמור עין על זה משגשג מיקרוסופט, אמזון הקול AI יחסים לעדכן אותך.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.