נגד כיוון השעון: אפל iPhone הופך את ההיסטוריה, חלק 2

נגד כיוון השעון: אפל iPhone הופך את ההיסטוריה, חלק 2

בשבוע שעבר עברנו בפרקים הראשונים של iPhone של אפל דברי ועכשיו אנחנו מביאים לכם את שארית הסיפור שלה.

כוחות של 2

מודעות עטרי יגואר עשה מזה עניין גדול להיות הראשון של 64 סיביות וידאו, קונסולת משחק. איך 64-קצת יותר מ-32 סיביות? מחלקת השיווק לא אכפת לי, כל עוד הוא יכול לפרסם מספר גדול יותר.

זה לא אומר ש-Apple לא צריך סיבה טובה כדי לקפוץ ל-64-bit עם ה – iPhone 5s. למעשה, בהתחשב בכך את הטלפון הוצג לפני 5 שנים, וכיום הוא מפעיל את הגירסה העדכנית ביותר של iOS, אנחנו אומרים דברים עבד בצורה מבריקה. אנחנו לא אשעמם אתכם עם פרטים על cruft, הזרוע הוראת קבע שהצטברה ואיך ARMv8 מ 2011 שיפר את זה.

מה שחשוב הוא מהלך זה זרק Qualcomm לבהלה, גורם לו לשחרר את הידוע לשמצה Snapdragon 810, רק אז הוא יכול להציע 64 סיביות של ערכת השבבים.

את 5s היה חשוב מסיבות אחרות, כמו גם, את iOS 7. זה הביא שעזבו את skeumorphic שורשים עבור דירה, עיצוב מודרני זה נמצא עדיין בשימוש היום. Microsoft ו-Google המעצבים דחפו שטוח עבור ממשקי המשתמש לזמן מה, אבל כמובן של אפל Jony אייב עשה את שלו ספין על הרעיון. עדיין, אלמנטים מוכרים החלו להופיע כמו מרכז הבקרה (שאילה מהירה בורר טלפונים אחרים כבר משתמש במשך שנים).

IPhone 5s הוא אחראי בבעיטה עוד שיגעון – קוראי טביעות האצבע. אלה כבר ניסינו את זה בעבר, אבל עם מעט הצלחה. של אפל אשראי, זה היה הסוג הנכון של הקורא, את החלק סוג זה היה בשימוש בעבר (וגם קצת אחרי 5s) היה כאב לשימוש.

מלבד היותו הראשון של 64 סיביות ערכת השבבים בבית טלפון נייד, Apple A7 גם היה הראשון לכלול את M7 תנועה co-מעבד. מאפשר צריכת חשמל נמוכה כושר אפליקציות, היה רק ההתחלה של אפל להתמקד הבריאות תכונות.

מסך ועוד

את הגודל ואת יחס הגובה-רוחב של המסך של ה-iPhone המקורי – 3.5” ו-3:2. לא נבחר באקראי. למעשה, הם היו מבוססים על ארגונומי מחקרים אמר זה המסך הכי גדול, כי רוב האנשים יכולים להשתמש ביד אחת.

4” 16:9 מסך הציגה עם האייפון 5 היה מולטימדיה יתרונות, אבל היה דוחף אותו קצת הנדסת אנוש חכמה. עם זאת, גם אפל לא יכול להכחיש את המגמה בשוק ענק – טלפונים לא היו, קטנים היו טלפונים.

הזן את ה-iPhone 6 Plus עם 5.5” 16:9 מסך. לא רק זה, זה היה סוללה גדולה מדי, זה מאפשר לאנשים לצרוך יותר תוכן. אפילו “קטן” iPhone 6 היה גדול יותר מאשר דגמים קודמים שלה עם 4.7 אינץ. הם היו להיט.

הזוג המשיך למכור סך של 220 מיליון יחידות, הפכו שני של הכי טוב מכירת טלפונים של כל הזמנים.

אם כבר מדברים על מכירות, ה-iPhone 6 הדור ראו המבוא של אפל. עם זה אתה יכול לשלם בקופה, ללא צורך במזומן או כרטיס אשראי. זה נעשה על NFC, אשר היה בתחילה נעול המשמש באופן בלעדי על ידי משלם (ההגבלה הוסרה עם iOS 11).

ה – iPhone 6 ו – iPhone 6 Plus היו חידודים על הדור הקודם זה לפתור כמה בעיות בפני 6 duo (למשל 6s פעם קשה יותר אלומיניום, תוספת חיזוק לתקן “bendgate”).

המצלמה האחורית שודרגה ל – 12MP. חיישן תמיכה נוסף עבור הקלטת וידאו 4K. את selfie מצלמה סוף סוף יש חיישן עם הגון רזולוציה – 5MP לא היה הרבה, אבל עדיין הרבה יותר טוב מאשר 1.2 מגה פיקסל מצלמת בשימוש בעבר.

בעוד 12MP/4K הנוסחה בסביבה, 3D Touch תכונה (מה שגרם מסך מגע רגיש ללחץ) יש נימקו.

בא השני

6 6s השאיר הרבה אנשים לא מרוצים – טלפונים ישנים יותר היו בגודל המושלם, הם אמרו, מודלים גדולים יותר היו פחות נוח לשימוש. ה-iPhone 5s יש משוחרר בבית לא אופיינית מרץ אירוע על ידי iPhone SE.

הטלפון היה שילוב של ה-iPhone 5s ו-iPhone 6s. השדרוגים כוללים את Apple A9 ערכת השבבים של ה-6s (אשר מופעל 4K, צילום וידאו) של אפל תמיכה. כמה מבוגרים רכיבים שימשו, למשל 1st gen Touch ID ועל מסך בלי 3D מגע, אבל זה לא משנה – מי רצה יותר קטן iPhone אהבתי את SE.

ביצועים משופרים, חיי סוללה ומצלמה הרווחתי את ה-iPhone SE שבחים רבים. עם זאת, הוא האחרון מסוגו. למרות הרבה שמועות של “SE 2”, אפל אימץ מסכים גדולים אפילו יותר. זה הופך את הסיכויים של המשך די קלושים, למרות מרץ 2019 יכול להפתיע אותנו.

”שלמות”

“שלמות מושגת לא כאשר אין יותר מה להוסיף, אלא כאשר אין שום דבר עזב כדי לקחת.” זה ציטוט על ידי המחבר של הנסיך הקטן מציגה הקודם iPhones היו די מושלמים.

את ה-iPhone 7 לקח 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק, עוזב את ברק ג ' ק רק קווי קלט או פלט. אפל טען כי הוא צריך את תוספת נפח פנימי עבור Taptic מנוע, אשר מדמה תחושה של לחיצה על לחצן.

אשר בתורו היה צריך כי אפל לקח את כפתור מקש הבית, מחליפים אותו שקוע רגיש למגע המעגל (זה עדיין היה Touch ID מאחורי זה). למרות שלנו snark, אנחנו מעריכים את זה, זה גרם מכשירי iphone עמיד יותר – אחרי כמה שנים בבית כפתורים על דגמים ישנים לעתים קרובות להתחיל להתנהג כך.

הסרת חור אחד ואחד עובר כפתור גם עזר אפל לשפר את עמידות למים של המכשיר – iPhone 7 duo היו הראשונים לקבל כתובת IP דירוג (IP67). בנוסף, בזמנו אפל נהגה לכלול תאורה 3.5 מ " מ מתאם (זה לא עושה את זה יותר).

את ה-iPhone 7 בתוספת סיפור לא רק על מה אפל לקח, החברה האם להוסיף עוד מצלמה על הגב. עם עדשת טלה (2x) וחכמה תוכנה ליצירת אמנות בוקה ואפקטים מגניבים צילומי דיוקן. קטן יותר המודל עדיין רק מצלמה אחת, אבל זה רווח OIS. זה היה שמור בנוסף מודלים בעבר, אבל המצלמה המשנית עזר לשמור על הפרדה בין ובנוסף שאינן בתוספת מודלים במונחים של יכולות המצלמה.

שמע יש תכונה חדשה מדי – 3.5 מ "מ ג' ק עשוי הוסרו (עדין דחיפה כדי הצרכנים בכיוון של אפל, אוזניות אלחוטיות), אבל ה-iPhone 7 duo היה הראשון אפל הטלפון להציע רמקולי סטריאו.

עד הפעם הבאה…

אנחנו לא יכסה את ה-iPhone 8 או ה-iPhone X כפי שהם בקושי בן שנה, לא ממש החומר של היסטוריה. אבל אנחנו כנראה שיש עוד מבט iPhones כמה שנים מעכשיו. חזרה כאשר ה-30 פינים מתאם ננטש לטובת תאורה, אנחנו אף פעם לא דמיינתי 3.5 מ "מ ג' ק במהרה. אחרי זה. מה השינויים שאפל הציגה החודש שיעצבו את ה-iphone?

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.