לקרוע Apple iPhone SE

לקרוע Apple iPhone SE

אם לצטט את קוהלת 3:1-8

“יש זמן לכל דבר, ועונה על כל פעילות תחת השמים:

עת להיוולד ועת למות…”

זה פופולרי המעבר מתייחס מאוזנת, מחזורי הטבע של החיים, עוזרת להצדיק את זה, יש זמן מתאים לכל דבר.

אבל זה היה הזמן הנכון פטירתו של ה-iPhone SE?

כאשר אפל הכריזה על ה-iPhone XS, iPhone XS מקס ו – iPhone XR (אל תתחיל איתי על השמות האלה) רקע זה פרש בשקט הנערץ iPhone SE.

מתי הכל התחיל: לפני 6 שנים, בשנת 2012, אפל שחררה את iPhone 5 אשר עבר מהזכוכית גבם של קודמו מאמץ חדשה אלומיניום עיצוב עם סרדה הקצוות.

יותר מכך, זה גם הציג גבוה 4.” להציג את ה-iPhone בפעם הראשונה.

זה עיצוב וגודל פגע אקורד עם רבים, הסופי שלה איטרציה, iPhone SE אריזה iPhone 6s internals היה גם של אפל הקטן ביותר והמשתלמות ביותר iPhone. iOS 12 רק שיפר דברים יותר עם שלה ללחוץ על ביצועים.

כתוצאה מכך – זה היה נערץ על ידי רבים, כולל רבים מאיתנו. ההערות שלנו הסעיף הוא עדות לעובדה כי הכה את האיזון הנכון בין גודל, עלות וביצועים.

אז זה בא בהפתעה, כאשר אפל בשקט הסיר אותו מסביבתו 2018 בהרכב, במיוחד בהתחשב התעוררות של שמועות על יורש.

IPhone של אפל SE, בעוד חסר הזוהר של יורשיו עזר אפל למכור טלפונים יותר מהצפוי בקיץ 2016, עוזר לו לנצח את ציפיות האנליסטים היה אסטרטגי עבור אפל במחיר רגיש בשווקים כמו הודו וסין היו תפוחים נאבק כדי להתאים את ההצלחה שלה מן השווקים המערביים.

עכשיו במחיר סביר ביותר והקטן ביותר-iPhone של אפל מוכרת את 4.7” ה-iPhone 7 עולה 100 דולר יותר ב – $499-אני חושבת שזה מצוין הטלפון במחיר טוב, אבל…

זה יהיה אפילו יותר קל לקחת יותר ציני וקבע זה טוב עבור אפל, כמו זה שני מגביר את הממוצע iPhone מחיר, ואילו באותו הזמן, את שרשרת האספקה, ייצור, תהליכים שפעם היו ייעודי ל-iPhone SE יכול להיות מותאם יותר הפחתת עלויות.

אפל Q3 2018 הכספיים. התוצאות הראו כי הוא מכר 41.3 מיליון טלפונים ברבעון, אבל רק אפל יודעת כמה מהם היו iPhone SE. נמוך כרכים היו עושים את הייצור של ה-iPhone SE כלכלית unviable ולשים נוסטלגיה לצד אחד; אפל היתה ברירה אלא לעצור את הדימום. הכסף הזה יכול להיות עוד יותר חולקו שלה מיליארדי דולרים על שלה R&D המאמצים.

לקרוע iPhone SE

אם אפל היו להחליף את ה-iPhone SE, אנחנו בספק שזה היה פורש ה-iPhone הנוכחי SE עד החלפתו היה מוכן להיות הודיע.

אף פעם לא אומר לעולם לא, אבל זה נראה כמו בימים של ה-iPhone SE הסתיימו.

טהור נוסטלגיה, בהחלט, אבל רבים מאיתנו מתגעגע iPhone SE בדרך כי אנחנו אף פעם לא עשיתי כאשר כל הקודם iPhone עיצובים פרשו כמו זה התפתח.

מה אתה חושב? האם ה-iPhone SE להיות שפספסתי או היה הזמן הנכון בשביל זה להיות בפנסיה?

כפי שצוין קודם לכן, ה-iPhone SE זמין בשווקים מסוימים בעתיד הנראה לעין, קמעונאים רבים עדיין יש במלאי אז כל אחד כל עוד אתה יכול.

#qp_main2075690 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all2075690 {max-width:815px; margin:0 auto;}

היה אפל הזכות לגמלאות את ה-iPhone SE?
לא – זה היה שילוב מושלם של גודל, מחיר וביצועים
כן. זה היה מיושן והגיע הזמן להמשיך הלאה

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.