יום ראשון דיון: iPhone XS מקס vs רכב משומש

יום ראשון דיון: iPhone XS מקס vs רכב משומש

זה היה מאוד תגובות על בעבר כמה יקר הטלפונים שלנו הם הופכים משנה לשנה. השנה ה-iPhone XS מקס עם 512GB עולה £1,449/$1,449/€1,649. גורמים רבים כדי לעצור ולחשוב על מה עוד הם יכולים או צריכים לקנות במחיר הזה.

חדשות טלוויזיה, מחשב נייד חדש או חופשה משפחתית אולי? מה לגבי מכונית משומשת?

כולנו כאן מעריצים של טופ גיר אז המפיקים (או במקרה שלנו להוביל חדשות עורך) הזמין אותנו למצוא מכונית משומשת עבור אותו ערך כמו מרומה-out-iPhone.

פול: בואו לשבור מן הנורמהזה ראש בראש, אנחנו יהיה להשוות תפוחים עם תפוזים. אז אני בחרתי להתמקד גורם הכיף.

ראשית, כדי לבחור את הנשק של בחירה. כמו בתמיכה ממשלתית " טים יהיה אוסף מכוניות דיזל בקרוב – אני מוגבל החיפוש שלי עם דלק, בעוד ידנית היא חובה. עבור אלה שצפו, סיור – מדריך בלם היה גם נתון!

מהיר מכמורת דרך AutoTrader ואני בקרוב קרה על 3 דלת 1.6 קופר 3dr קופר מ קרסון מוטורס. נסעתי האלה בעבר, הם נחמדים מאוד – צ 'אק-מסוגל ועם שלו מאוד עבר תאונה (153,315 ק" מ) 1.6 ליטר מנוע זה עדיין צריך להיות טוב בשביל 0-60 בתוך פחות מ-9 שניות.

הדובדבן שבקצפת – לפני התמקחות, רק £1,390. עם רוח טובה ו-מזומן ביד – £1300 עם 12 חודש מות כלול במחיר.

באשר לכסף, בזמן שאני יכול לבלות את כל £1,449, אני בקצרה לשים את מר נבון כובע (אל תספרו לאשתי יש לי אחד כזה), החליט ענק חיסכון של £59 לפני התמקחות הייתי הולך לכיוון דלק. אז, בשלב הנוכחי מחירים בבריטניה, כמה ליטרים לפחות.

המיני מגיע עם נגן CD, אבל אני לא הבעלים של כל אלה – אבל סוני יחידת הראש לוקח כונן הבזק מסוג USB עבור השמעת המוזיקה שלי, אתה מכניס ואתה טוב ללכת אפילו עם החדש שלה רחב יותר נשמע רמקולי סטריאו לאייפון XS מקס לא נשמע טוב.


כשזה מגיע לבנות איכות המיני הוא הטוב ביותר בקטגוריה שלה, ובזמן זה כנראה לא מכיל כל כיתה כירורגית פלדת אל-חלד, כשמדובר פלדה – זה יפעיל את ה-iPhone XS מקס מחוץ למים. אותו בסכום זכוכית הוא מכיל. זכוכית רבודה זה.

אז איך זה לנהוג?

על גיל זה טופל כמו קארט, עם קצר בצורה מושלמת משוקלל ציוד המשמרת, עם דוושות ממוקם על העקב ועל פי מדיניות…

תן לי לעצור עכשיו! עם כל בשביל כיף, לא משנה כמה קשה כפי שניסיתי, אף אחד לא נתן את התקציב לקנות דווקא את זה – לעזאזל.

עכשיו, אני משתמש iPhone ו כתב מאמרים רבים על המוצרים של אפל, חיזוי מה מגיע – את האכזבה הגדולה ביותר עבורי הייתה כי ההערכות לגבי תמחור נמוך לא התממשה. שלי-iPhone הנוכחי 8 פלוס הוא עובד טוב יותר מאשר אי פעם עם iOS 12 מפעיל את זה, אז עד כמה אני רוצה את מקס, אני תחזיק מעמד עד השנה הבאה, בהנחה אפל אשד הדגמים למטה.

מה שבטוח הוא שלמרות המיני יהיה יותר כיף מאשר iPhone, אפילו יותר טוב, אני מעדיף לבזבז את הכסף על Quad-אופניים ולמצוא ישנה מחצבה ואפשר לקרוע.

על פצצה – בחזרה לאולפן.

Yordan: אתה לא יכול לשים מחיר על איכות פרמיהובכן, אני מסכים עם פול על דבר אחד – אתה יכול בהחלט לקנות driveable מכונית בפחות מ-1,449. אבל זו השקעה גרועה, ושנינו יודעים את זה. בהחלט כל השוואה עם out-של-זה העולם המכשיר באמת עושה היומיום שלנו טוב יותר.

למרות הטכנולוגיה הפכה להיות יקרים יותר ויותר לאורך השנים האחרונות, אני לא מסכים iPhone XS מקס הוא גם יקר. זה יכול להיות קשה כדי לממן את זה, אבל בואו נודה בזה – $1,099 מחיר הבסיס כולל נוחות, איכות פרמיה, סקסי, נראה,, עבור חלק, זה הוא מעמד חברתי, סמל, כמו גם.

אבל בואו לאסוף בנפרד את הטענה כי רכב ישן הוא בחירה טובה יותר. מאז המיני קופר הוא עשר, בן רכב, זה ידרוש תחזוקה תכופים. המנוע ראה הרבה של שימוש, את המושב ואת ההגה צריך בגילאי, רבים ניד חלקים הוחלפו פעמים רבות, מעלה את השאלה לגבי האמינות שלהם. המכונית היא מכוערת. בניגוד לאייפון XS מקס.

בטח, את מיני קופר או אחרת מוכה-£1,300 הרכב יכול לקחת אותך למקומות, אבל למעשה אתה יכול להזמין מונית, מקבל משותף לרכב, להזמין כרטיס רכבת או ללכת מקצה אחד של אירופה למשנהו באמצעות הטלפון החכם app. בעת שמירת הסביבה מאותו מנוע בנזין.

אם לא אכפת לך, אני לא אפילו להזכיר כמה טוב הוא iPhone XS מקס על עצמו, כי אני לא רוצה להישמע כמו תפוח fanboy. עדיין, אמנם לא אוהד של מערכות אקולוגיות סגורות, אם אני צריך לבחור אחד הייתי בוחר את של קופרטינו. יש לך תפוח אכפת לי, יש לך עדכונים על הזמן, יש לך חלקה קשר עם כל שאר המכשירים של אפל הבית שלך, וכו'.

שלי סוגר הצהרה אני רוצה להיות ברור – אם אנחנו, כקהילה, חושב iPhone XS מקס הוא יקר מדי, מגיע לנו להיות מטופלים עם bloatware טלפונים חכמים עם עשרות אפליקציות חסרות תועלת, עטוף פלסטיק זול הגוף. כן, לא כולם יכולים להרשות לעצמם את ה-iPhone XS מקס, אבל כולם יכולים להרשות לעצמם לחלום על מחר טוב יותר.

#qp_main2078460 .qp_btna:hover input {background:rgb(155,33,20)!important;border-color:rgb(0,0,0)!important} #qp_all2078460 {max-width:815px; margin:0 auto;}

מה אתה מעדיף?
מיני קופר 3dr 1.6 l
iPhone XS מקס

//scripts.poll-maker.com/3012/scpolls.js

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.