זוכר את AirPower? התפוח לא

זוכר את AirPower? התפוח לא

ניתנו לנו הצצה ב-2017, אבל אפל AirPower עדיין לא ראה אור יום. עם שום דבר הקרובה של אפל, זה בוטל או עוכב?

ב-14 בספטמבר 2017, היה היום בו אפל הציגה אותנו שלה ואז-iPhone החדש 8/8 בנוסף, ומי יכול לשכוח את הטלפון X ו עם אותם לאיחור תכונה הגיע – טעינה אלחוטית.

לבוש עם זכוכית בישיבה, מכשירי iphone החדשים היו מסוגלים להיות באופן אלחוטי יחוייב ב-5W בעת ההשקה. לאחר עדכון תוכנה העלה את תקרת 7.5 W.

אפל גם לקח את ההזדמנות לתת " להתגנב להציץ על מוצר חדש – AirPower מחצלת, המסוגל לגבות עד שלושה iDevices בו זמנית, עם טיפוסי אפל לפרוח המכשירים לתקשר אחד עם השני. לפיכך לחייב את iPhone גם להציג את מצב הטעינה של כל התקנים אחרים היו להיות עקף את לצד זה.

זה היה אפילו העריכו כי apportioning אחראי יכול להיות גם תכונה, כל עקף עם טיפוסי אנימציות חלקלקות.

טיפוסי האופנה תפוח זה היה אלגנטי ומלוטש פתרון, עיתונאים היו אפילו נתנו זמן על הידיים בעקבות האירוע הראשון את סטיב ג ' ובס תיאטרון. כל הדברים עולה כי השיגור לא היה רחוק מזה.

הרצה קדימה שנה אחת, לא רק AirPower איחר להופיע אבל לאפל יש להסיר את כל האזכורים AirPower מ apple.com. הבודד שריד הוא דמות של AirPower מחצלת על שלה AirPods דף אשר מפנה את כרגע לא זמין אופציונלי טעינה אלחוטית במקרה AirPods.

האם אפל לנגוס יותר ממה שהוא יכול ללעוס?

אולי. לפני שאנחנו צוללים לתוך לפרטים, בוא נסכם מהר איך הטעינה האלחוטית עובדת.

אפל אימצה את הצ ' י תקן טעינה אלחוטית עבור iPhone שלה ולראות את המוצרים. צ 'י (המילה הסינית ל “זרימת האנרגיה,“ מבוטא כמו “צ' י“ ב “גבינה“) הוא אוניברסלי סטנדרטי, עם האחרונה יישום תמיכה 15W טעינה, פעמיים כרגע נתמך על ידי אפל.

במילים פשוטות, ההשראה האלקטרומגנטית הוא הקל על ידי משדר ומקלט סלילי להיות מיושר כדי ליצור שדה אלקטרומגנטי בין שני המכשירים. זה שדה אלקטרומגנטי שמזיז את האלקטרונים בתוך המקלט סליל, כתב אישום המכשירים שלך סוללה.

יישור בין המשדר והמקלט סלילים, אחד סליל עיצוב, הוא יחסית מדויק. שלי, אי-בדיקות מדעיות, iPhone יש בערך 10mm סובלנות על Samsung טעינה pad – מהלך מחוץ לכל זה, ו 'החיבור" הוא איבד.

זה של אפל, ה-DNA, במידת האפשר, לעשות כל אחד את המוצרים/שירותים -רק עבודה.' אחת הסוגיות אפל בפני היה, איך זה להסתובב המשתמש צורך דווקא ליישר כל התקן על-multi-מכשיר פתרון.

שלנו דוגמאות להלן, הטבעי ביותר, cost-effective solution יהיה שלושה סלילים, אחד עבור כל התקן – אבל זו בדיוק הבעיה כי אפל רצה לפתור. תשאיר את זה בשביל חיקוי מוצרים.

פתרון אפשרי יהיה לעשות כל אחד את סלילי חינם מיקום סליל שזז כדי לאתר את המכשיר. בזמן אלגנטי, זה מעלה מורכבות נוספת, לא רק כדי לרפד את עצמו, אלא כדי שההתקנים מועברים על זה.

בתעשייה היה לחזות כי הגישה הננקטת על-ידי אפל הייתה להשתמש העמדה חופשית הגליל מערך. זה רובה גישה מנצל רבים חופפים סלילי, לפעמים שונות של גודל, כדי להבטיח את זה, לא משנה היכן המכשיר מונח זה סביר מאוד כי זה מיושר.

פשוטה שלנו הדוגמה שלהלן מראה כיצד מרובים חופפים משדר סלילי יכול להיות ממוקם בתוך AirPower מחצלת.

Overllaying את השילוש הקדוש של מוצרי אפל יותר מדגים כיצד כל מכשיר יש הסתברות מוגברת של להיות מיושר עם משדר הגליל.

זה דומה לגישה כמה יצרנים אחרים להעסיק חופפים סלילי כדי להגדיל את הגודל של אזור המטרה, עוזר לך למקם את המכשיר למטה ולא לדאוג להכות מראש תיאר את אזור המטרה.

פנימית התמונה באדיבות פיטר בורקה

רבים challanges

בזמן הקודם שלנו דוגמאות נשמע פשוט מספיק, בפועל אפל היה מתמודד עם מספר אתגרים:

  • ניהול חום
  • הפרעות ניהול
  • את הצורה של החלק האחורי של אפל שעונים מביא זה אתגר משלו
  • בין מכשיר תקשורת
  • בתבונה apportioning תשלום בין מכשירים. הדוחות הצהירו כי AirPower כולל אפל מותאם אישית סיליקון פועל iOS לספק את המודיעין הנדרש

בנוסף, הצ ' י הוא תקן התעשייה אפל צריכה לעבוד בשיתוף עם ואולי להאריך. במשתמע, כדי לקבל צ ' י אישור והסמכה כמו AirPower חייב לעבוד עם אי-המכשירים של אפל.

בעוד כל אחד נושא משלו אינה בלתי פתירה, להביא את כולם יחד, זה אפשרי לחלוטין הכולל פתרון נטול הנדסה ועיצוב אלגנטיות כי אפל דורש של מוצריה.

בוטלה או נדחתה?

בזמן הכתיבה, אפל עדיין לא הגיבה על המצב הנוכחי של AirPower אז, כמו שאר התעשייה, אנחנו יכולים רק לשער.

בהתחשב הסרה מלאה של AirPower מ apple.com זה ברור, במקרה הטוב, אפל לא בטוח שזה יהיה מוכן לשיגור AirPower בכל עת בעתיד הנראה לעין.

במקרה הגרוע ביותר, וללא ספק סביר יותר, זה אפל ביטלה את AirPower המזרן מפני העתיד שלה מוצר הכביש-מפה לגמרי.

את 2018 iPhone כוללים התייחסות AirPower שלהם מודפס מדריכים למשתמש, המציין כי זו הייתה ההחלטה האחרונה להסיר AirPower שלה שיווק חומרים – בזמן מאוחר מדי ויקר מחדש הדפסה/החבילה הנ " ל מדריכים.

כל אמר, לעשות – בזמן אלגנטי, מוצר זה אף פעם לא היה הולך לשנות את העולם. ולאור האתגרים, טים קוק אולי החליט שזה העתיד החזר על ההשקעה, הופך את המוצר הזה לא מעשי.

הנוכחי, ההערכה היא כי אפל עשויה להחיות את AirPower המותג עבור קשור יישום. לאפל יש מספר פטנטים לזהות איך אתה יכול להשתמש תפוח מוצר לטעון אחרת – למשל, לחייב את ה-iPhone שלך מ-ה-MacBook Pro.

בוא נסיים בנימה חיובית. מה אנחנו מאוד סביר לראות בקרוב את הטעינה האלחוטית במקרה של אפל AirPods.

אופציונלי טעינה אלחוטית במקרה AirPods. אנחנו יכולים להבין אפל שימוש בוטלה AirPower בתמונה אבל למה להראות את ה-iPhone עם AirPods מצב טעינה?!

כמעט בטוח שזה יהיה זמין אבזר הנוכחי AirPod בעלי הכלולים חדש AirPods בעתיד. התפוח יכול גם להיות עיתוי שחרורו בקנה אחד עם השקתו של הדור הבא של AirPods – אבל אנחנו נשמור את זה ליום אחר.

אתה עצוב לא לראות AirPower או אדיש? כמו תמיד, אנחנו מסתכלים קדימה כדי לקרוא את ההערות למטה.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.