גוגל להאכיל הופך לגלות, מוסיף סוגים חדשים של תוכן ונוחת על Google לנייד של האתר

גוגל להאכיל הופך לגלות, מוסיף סוגים חדשים של תוכן ונוחת על Google לנייד של האתר

גוגל אוהב שינוי שם דברים שוב ושוב, והיום הוא חדש דוגמא. השירות בעבר בשם Google להאכיל עכשיו ל-Google לגלות. החברה אומרת השם החדש משקף טוב יותר את השירות של המשימה, אשר היא לעזור לך לחשוף טריים תוכן מעניין על הדברים החשובים לך.

גלה ניתן למצוא בתוך Google app עבור אנדרואיד, ובמיוחד בחלונית בצד שמאל של מסך דף הבית הימני ביותר על פיקסלים, אנדרואיד אחד המכשירים Sony טלפונים חכמים. זה גם בקרוב. Google.com אתר סלולרי.

תכונות חדשות נבנים גם אוהב את הנושא, כותרות להסביר מדוע אתה רואה כרטיס מסוים. הקשה על הכותרת יאפשר לך לצלול עמוק יותר לתוך הנושא הזה. אתה יכול לעקוב אחר הנושא כדי להתחיל לראות על זה עוד בעתיד.

סוגים חדשים של תוכן באים כדי לגלות, כולל קטעי וידאו נוספים כמו גם ירוקי דברים – מאמרים זה לא חדש באינטרנט, אבל הם חדשים לך. תגיד לי שאתה מתכנן טיול – המדריך שפורסם לפני שלושה חודשים פתאום הופך להיות רלוונטי לך, אז אתה תראה את זה. זה עובד גם כאשר אתה לקחת את תחביב חדש או מעמיקים יותר על רב-עניין הזמן.

אתה יכול להגיד לגלות אם אתה רוצה פחות או יותר תוכן בכל נושא, עבור חדשות אתה תקבל מגוון רחב של פרספקטיבות. זה אפילו יכול להראות תוכן במספר שפות. אז אם אתה משתמש מתכונים בספרדית, למשל, לקרוא את החדשות באנגלית, תוכל לראות את התוכן על פי אותן העדפות.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.