סמסונג יהיה הדיווחים השקת Galaxy P30 עבור השוק הסיני עם LCD מציג

סמסונג יהיה הדיווחים השקת Galaxy P30 עבור השוק הסיני עם LCD מציג

דיווחים חדשים של סמסונג גלקסי אמצע טווח המכשיר נחשפו. המכשירים החדשים, כינו את Galaxy P30 ו-Galaxy P30+ (עם אמור מספר הדגם של SM-G6200) תשיק באופן בלעדי עבור הטלפון החכם הסיני בשוק.

השמועות האלו הן עדיין קצת טרי – דיווחים ראשוניים מ @MMDDJ בטוויטר טען כי הם היו הראשונים מכשירי סמסונג יש תצוגה טביעת אצבע סורק, אבל חדש יותר שמועות אומר התקנים אלה יהיה להתפאר לוחות LCD. זה ידוע בדרך כלל תוך כדי להציג את טביעת האצבע הטכנולוגיה אינה עולה בקנה אחד עם לוחות LCD.

https://platform.twitter.com/widgets.js


ראינו רק את הטכנאי לעבוד על OLED מציג מאז הם דקים מספיק כדי לתת את אותות אופטי לעבור. לפי אותו דיווח, JDI ככל הנראה גורם סוג חדש של התצוגה קורא טביעות האצבע המיועדת לעבודה עם LCD מציג אבל אנחנו לא ממש סומכים על זה שזה המקרה עבור Samsung אמצע טווח התקנים. זה לא כאילו סמסונג קצר של OLED מציג לדרוש שונים-תצוגת חיישן טביעות אצבע זה יעבוד עם צגי lcd. משהו לא בסדר כאן.

סמסונג גלקסי S10 כיום שמועה להיות הראשונים להשתמש של קוואלקום קולי ב-תצוגה סורק, אשר ישתמש בתדר גלי לקרוא את טביעת האצבע. הנוכחי מימושים הם אופטי, אשר Samsung מאמין פגיעים תנאי תאורה להשפיע על התצוגה של התמונה רבייה.

https://platform.twitter.com/widgets.js


בכל מקרה, סמסונג, סין-רק Galaxy P30 ו-Galaxy P30+ אולי שיגור מוקדם ככל בחודש הבא. זה המקום שבו אנחנו אולי באופן אירוני לציין כי מוטורולה פרסמה iPhone X דומה בסין עם אותו שם: מוטו P30. אנו תוהים אם זה אומר שנראה סמסונג להפוך את ה-iPhone X דומה ואנחנו תוהים אם התקן כזה יהיה מעולה או לא.

בכל מקרה, צריך Samsung לקבל את המידע העדכני ביותר ב-להציג את טביעת האצבע עובד במשך שנות ה-ריינג ' ר בסין, זה יכול להיות הרגל שלו על סיני המתחרים על השטח שלהם. שמועות אומרים שאנחנו יכולים לצפות כזה טק ב-Samsung Galaxy S10, אשר יקבלו בולט עדכון חומרה ועיצוב מ. S8 ו – S9 duos.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.