שחור-לבן הופך דליפה של Google פיקסל 3 ו-3 XL

שחור-לבן הופך דליפה של Google פיקסל 3 ו-3 XL

גוגל החומרה של אירוע ההשקה נקבעה להתקיים ב – 9 באוקטובר איפה ענקית החיפוש צפויה להכריז על גוגל פיקסל 3 ו – פיקסל 3 XL לצד Google אחרים חומרה.

היום, שני הרישמי מעבד של פיקסל 3 XL הדליפו מ לא אחר מאשר @RolandQuandt בטוויטר. זו הפעם הראשונה שראינו אלה הרישמי הופך, כמו גם את גדול “3” טלפונים ברירת המחדל של רקעים. מנטה-כוח בצבע מפתח על לבן דגם זה אותו דבר שראינו האחרון פיקסל 3 XL דליפת מעורבים ברזולוציה גבוהה של תמונות של מחורצים הטלפון.

Pixel 3 XL and Pixel 3 in black; Source: WinFuture.de
Pixel 3 XL and Pixel 3 in black; Source: WinFuture.de


פיקסל 3 XL פיקסל 3 בשחור; מקור: WinFuture.de

נראה גם, כי אותו מנטה-כפתור בצבע לבן גוף יהיה זמין דגם קטן יותר, כמו גם. אם אתה זוכר, ה – פיקסל 2 ו – פיקסל 2 XL בשנה שעברה היה מעט שילובי צבעים שונים מאז הם שניהם יצאו מבית HTC ו-LG, בהתאמה.

את חריץ ה-3 XL הוא הולך לבית שתי מצלמות, קדמית רמקול/אוזניה, ורמת אור, חיישני קרבה, ומכאן ענק המראה של החריץ. אנחנו לא בטוחים אם Google הוא הולך להעסיק סוג חדש של זיהוי פנים עם שתי מצלמות – הניחוש שלנו הוא: בטח לא.

Google Pixel 3 in white
Google Pixel 3 in white
Google Pixel 3 in white


גוגל פיקסל 3 בלבן

יש 6.2 אינץ 'עם 2880 x 1440 פיקסלים בזמן קטנים פיקסל 3 יהיה 5.5 אינץ' עם (כנראה) את אותה רזולוציה. כמובן, במקום הרמה, קטן פיקסל 3 מקבל רחב העליון והתחתון bezels.

Pixel 3 XL in white
Pixel 3 XL in white
Pixel 3 XL in white


פיקסל 3 XL לבן

אנחנו מצפים את שני ההתקנים. כדי לנהל את Qualcomm Snapdragon 845 מעבד עם לפחות 4GB של זיכרון RAM לפחות 64GB של אחסון פנימי. בהתחשב בעובדה פיקסל מכשירים לא לבוא עם להרחבה אחסון, אנו מקווים הכניסה שורה של אחסון 128GB, אבל אנחנו יכולים רק לחלום כל כך הרבה.

אתה עוד מתרגש פיקסל 3 מכשירים או יהיה דילוג על השנה של מכשירים מגוגל?

מקור (מתורגם)

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.