לכאורה מעבד של ה-Mate Huawei 20 Pro להראות משולש קאם ו-להציג את טביעת האצבע.

לכאורה מעבד של ה-Mate Huawei 20 Pro להראות משולש קאם ו-להציג את טביעת האצבע.

שלא כמו גוגל פיקסל 3 XL, חבר 20 Pro לא היה כפוף כל כך הרבה נזילות מוקדם מקדימות. עם זאת, זו הפעם הראשונה שאנחנו רואים מלא מעבד של ה-Mate Huawei 20 Pro, ולמרות שאנחנו לא יכולים לאשר את זה אלה הם 100% אמיתי, אנחנו יכולים לבדוק את זה מול הקודם שמועות.

את הופכת בשלושה גימורים שונים: כחול, שחור, דמדומים. כל אפשרויות צבע שחור bezels, לפי תקן התעשייה בימים אלה. כמובן, הכי מושך הוא את "דמדומים", אשר נראה יותר כמו לאחרונה הודיעה Morpho אורורה הצבע P20 Pro זה היה הודיע בחודש שעבר ב-IFA.

Alleged renders of the Huawei Mate 20 Pro
Alleged renders of the Huawei Mate 20 Pro
Alleged renders of the Huawei Mate 20 Pro
Alleged renders of the Huawei Mate 20 Pro


לכאורה מעבד של ה-Mate Huawei 20 Pro

אלה הופך בקנה אחד עם כמה שמועות קודמות. לדוגמה, אנו רואים את הכפול מעוגל בצד אחד של התצוגה כמו על סמסונג גלקסי של ספינות הדגל. אנחנו גם רואים את אותו משולש cam-התקנה מסודרים בריבוע, בדיוק כמו Huawei סובל כפי שראינו מעבד של לכאורה Huawei Freebuds 2 Pro. אין גם סורק טביעת האצבע על זה להפוך, אשר יכול לאשר את האפשרות, במקום להציג את סורק טביעת אצבע.

שמענו את אי-Pro חבר-20 במאי מים-טיפה את הרמה במקום רחב iPhone-כמו אחד, אבל בהתחשב בעובדה חבר 20 לייט משתמש “רגיל” notch. למרות המקרה להפוך דליפות, אנחנו לא חושבים שזה יהיה המצב (משחק מלים המיועד). באותו מקרה מותיר מציע את חבר 20 אולי יש סורק טביעת אצבע ואולי התכונה אותה כיכר משולשת למצלמה התקנה.

חדש משולש המצלמה ההתקנה הוא האמין לבטל את מונוכרום חיישן לטובת רחב-זווית חיישן RGB אז בנוסף עושה עד 5X זום, אתה יכול גם להיות מסוגל לעבור בין מצב רגיל, רחב-זווית המצלמה – לכאורה, כמובן.

את חבר 20 Pro יהיה המכשיר הראשון להשתמש Huawei חדש HiSilicon קירין 980 CPU, Huawei הראשון של מעבד עם 7nm התהליך. חוץ מזה, לא יותר מדי ידוע על חבר 20 Pro. ובכן, יש כמה תכונות מצלמה (מתחת למים מצב) נחשפו, כמו גם פתרונות אפשריים של שני ההתקנים' מציג. יש גם את האפשרות של הסוללה גדול יותר מ-4,000 mAh.

הכל יתגלה ב-16 באוקטובר ב-Huawei של אירוע השקה בלונדון.

מקור (מתורגם)

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.