גוגל מפסיק אנדרואיד בקרבת מקום תכונת ההודעות

גוגל מפסיק אנדרואיד בקרבת מקום תכונת ההודעות

לפני כמה שנים, אנדרואיד יש תכונה חדשה זו הראה לך הודעות המבוססות על המיקום שלך ועל כל מה שהיה מסביב. לדוגמה, היום, הלכתי למספרה כדי להסתפר, קיבל הודעה עם מידע על Walmart מעבר לרחוב.

טוב, אז זה דוגמא לא טובה. זה בגלל התכונה לעתים קרובות שלחו לי הודעות על מיקום בקרבת מקום או את החנות הקרובה ביותר, כאשר ביקרתי בבית של חבר. עם זאת, הסיבה העיקרית של גוגל היא הפסקת בקרבת מקום הודעות זה מפתחים החלו לרעה את פלטפורמת השתמש בו כדי לשלוח ספאם התראות לאנשים בקרבת מקום.

פיזית משואות בחנות מקומות ניתן לשגר בקרבת מקום Android-צופי הודעות כגון תפריט במסעדה או בחנות ספריה של קניון גדול. אבל בשנה האחרונה, גוגל שמו לב לעלייה רלוונטי ולא הודעות ספאם והחליט כי החוויה היא לא של גוגל סטנדרטים.

גוגל יכול להבין איך לעצור דואר זבל, סינון תוכן מועבר על ידי הודעות אלה, אבל החליט בסופו של דבר להפסיק את התכונה, יעיל ב-6 בדצמבר של השנה.

מפתחים יכולים להמשיך להשתמש בתכונה זו על ידי יישום זה לתוך האפליקציות שלהם והם עדיין תהיה גישה למשואה לוח המחוונים. קירבה מבוסס הודעות דומות בקרבת מקום הודעות עדיין יהיה חלק של גוגל קרבה משואות API.

האם אי פעם להשתמש ב-Google קרוב הודעות? זה תכונה אתה הולך לפספס או שאתה מעריך את זה שאתה לא צריך אקראי ההודעות בטלפון שלך יותר?

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.