הטלפונים החדשים של השבוע – אוקטובר נותן

הטלפונים החדשים של השבוע – אוקטובר נותן

באוקטובר הוכיח די סוער – יותר מהרגיל, טלפון הודעות עפו הדרך שלנו על ידי עשרות. בזמן שאנחנו מחכים OnePlus 6T ביום שני ו כמה אייפדים ביום שלישי בשבוע הבא, האחרון החזיק אותנו עסוקים מדי.

היינו קוראים את Xiaomi Mi לערבב את גולת הכותרת של שבוע (את יודעת, ולכן את תמונת הכותרת). כל מסך bezelless המחוון עם 6.4 אינץ ' AMOLED, כפול מצלמות, קדמית ואחורית, עד 10 גיגה של זיכרון RAM, ארוזות 10W מטען אלחוטי, כמו הדובדבן שבקצפת. יש לנו אפילו כדי לבלות קצת זמן עם זה יותר מדי.

יומיים קודם לכן, Xiaomi הכריזה על שחור כריש הילו. את חברת ההימורים של הטלפון חבילות 6 אינץ ' AMOLED (לא קצב רענון 120Hz, למרבה הצער), בחזית הפונה רמקולי סטריאו, כפול חום צינורות, מואר הלוגו של הצדדים, והוא מגיע עם אחד או שניים snap-על בקרי תלוי באיזה גרסה אתה מקבל.

עכשיו, מאז אנחנו המומחיות מכשירים קטגוריה, בואו גם להזכיר את HTC יציאת מצרים 1 – blockchain ממוקד הטלפון אתה יכול רק לקנות עם ביטקוין או Ethereum, אתה יכול להשתמש כמו הארנק שלך Satoshis.

בתחום של יותר מיינסטרים, Meizu הערה 8, הודיע השבוע, יביא לך 6 אינץ ' גבוה notchless תצוגה כפולה פיקסל מצלמה ראשית עם תוספת אחת על עומק גילוי, ו-8MP selfie היורה. – Snapdragon 632 השבב האחראי עם 4GB של זיכרון RAM ו-64GB של אחסון כל זה נשמע הרבה על המחיר של CNY 1,300 ($185/€165).

סמסונג היו כמה הודעות מדי, הולכת וגדלה Galaxy A-series. את A6s היא החברה הראשונה של טלפון לא להיות מיוצרים משלו מפעלים, אבל זה עדיין אין חתימה SuperAMOLED, תצוגה של 6 אינץ', מעבד Snapdragon 660 השבבים, 6GB של זיכרון RAM לפחות 64GB של אחסון, אז מה אם זה נעשה במקום אחר?

Oppo R15x גם הלך רשמי בסין השבוע (בערך, כי אין לנו את המפרט המלא עדיין) – גרסה rebadged של K1 עם כמה spec בליטות פה ושם.

השכנים, הודו, פנסוניק חשפה כמה Eluga Z1 – רגיל ו-Pro. Pro, במקרה זה, אומר עוד RAM ואחסון עם שאר המפרט להיות זהים – 6.19" תצוגת 720p, הליו P22 השבבים, ומגוון רחב של 4,000 mAh קיבולת סוללה.

את מפרט מפורט של כל אלה, הקפד לעקוב אחר הקישורים שלהלן.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.