שבועי תוצאות סקר: Mate Huawei 20 Pro ו חבר 20 X להשרות את המאוורר אהבה

שבועי תוצאות סקר: Mate Huawei 20 Pro ו חבר 20 X להשרות את המאוורר אהבה

Huawei הפופולריות ספינות הדגל על הידיים שלה, בשבוע שעבר סקר מראה, עם זאת של אסטרטגיית המוצר לא יכול להיות הטוב ביותר. את Mate Huawei 20 Pro זכתה ההצבעה הפופולרית ידיים למטה, כמו שצריך – זה דה-פקטו הדגל.

אבל זה אומר וניל חבר 20 איבד די רע. זה רק 9%, שוה את חבר 20 RS עיצוב פורשה, שהוא מותרות, בטלפון מספר אי פעם לראות, ובטח לא לקנות (שלא לדבר על זה זה לא חייב תכונות ייחודיות כמו חבר RS של P20 מסדר זיהוי).

Huawei Mate 20 Pro
Huawei Mate 20
Huawei Mate 20 X
Huawei Mate 20 RS Porsche Design


Mate Huawei 20 Pro • Mate Huawei 20 • Mate Huawei 20 X • Mate Huawei 20 RS עיצוב פורשה

אז מי הולך להיות חבר 20? את Huawei P20 Pro יש כמעט את אותה מצלמה כמו 20 חבר Pro (אך לא את החדש של ערכת השבבים, או שיפור עיבוד תמונה), ניתן למצוא בסביבות €650 – מוצק הנחה על €800 חבר 20.

את Mate Huawei 20 X יש מספרים גדולים בסקר, וזה היה גם הכי המדוברים טלפון הערות. לחברה יש פוטנציאל להכות על הידיים שלה, אבל רוב הסיכויים שזה לא לקבל העולמי שחרור.

אז, Huawei יש להיט, אבל גם מתגעגעת. אנחנו מתכוונים ננומטר כרטיסים, אף אחד לא נשמע מתרגש אותם. ומאחר שהם לא הולך יש את היכולת של כרטיסי microSD או להיות זולים כמו כרטיסי microSD, אז למה לטרוח? ויכוחים על חיסכון בחלל יצא מהחלון כאשר מסכי עבר את 6” מארק.

יש לך את זה, Huawei גורם טלפונים גדולים. עכשיו הוא רק צריך לקבל החלטות טובות יותר לגבי איזה טלפונים שווים עושה.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.