אזור הדמדומים: סיפורים של טלפונים ניידים על-טבעיים

אזור הדמדומים: סיפורים של טלפונים ניידים על-טבעיים

עם ההתפשטות של מצלמות – במיוחד מצלמות טלפון – יצורים על טבעיים נראה כמעט נעלמו. מטושטש בשחור-לבן צילום עשוי או עשוי שלא להראות את "נסי", אבל חד שצולמה עם סמארטפון מודרני משאיר מעט מקום עמימות.

זה לא אומר כי יש טלפונים לגמרי מגורשת כאלה יצורים מוזרים. למעשה, הם אחראים לכמה X-files עצמם. שים את אמיצה פרצופים, אנחנו עומדים לחקור את הלא נודע.

עב " מים בפוקוס

תראה את התמונות למטה ולספר לנו מה אתה רואה? מסתורי הכדורים עם זוהר הנקודות, כי הם גם חלק של תחום לטוס קרוב אליו. אלה נקראים בדרך כלל “רוח הכדורים”, יש הטוענים כי הם רוחות שנלכדת על-ידי המצלמה.

הם כבר הופרכה באופן יסודי, אבל טיפוסי רוח גלגל יש קצת מרקם. בהחלט אין נקודות והם מופיעים בדרך כלל בלילה (כמו שצריך: הם פשוט פלאש המשקף את האבק באוויר). אלה הבחינו הכדורים להופיע באור יום בדרך כלל למעלה בשמים.

זה הקשר הראשון, עב " מים באים לבקר (ואולי לחטוף) אותנו? ההסבר לכך שכוכבים אלה הוא מעניין, אבל (לצערי) ממש יבשתי – הם תוצר של איך לשלב זיהוי פוקוס אוטומטי עובד.

אם לא שמעתם את המונח “פוקוס נקודה” לפני, הם בעצם מיוחדים פיקסלים על חיישן התמונה מדד זה השלב של אור נכנס דרך העדשה. זה משמש כדי לקבוע אם התמונה בפוקוס, ועוד יותר טוב, אם זה לא בפוקוס, את נקודות לזהות איזה דרך להעביר את העדשה.

ברור, כגון המיקוד לא נעשה שימוש בנקודות כדי ללכוד את נתוני התמונה (אלא אם כן זה Dual Pixel sensor) ואת המצלמה התוכנה מציירת עליהם. אלא על כמה טלפונים הוא מקבל מבולבל על ידי האור של קרני האור של העדשה ומשאיר אותם. זה היה העניין עם ה-OnePlus 5 אפליקציית המצלמה, לדוגמה (מאז תוקן, כמובן).

לבדוק את הפוסט הזה על MetaBunk לקבלת פרטים נוספים.

נתפס במצלמה

בסדר, אז קצת אפור אנשים לא טסים סביב הבחין רוח הכדורים. אבל זה לא שולל את נוכחותם בתוכנו. התמונה להלן היא עדיין מן וידאו זה היה לכאורה שתועדה על ידי הארגנטינאי המשטרה עם הטלפון. אם תסתכלו בין העצים…

את הסבר זה אפילו עוד יותר משעמם – זה עדיין סרט טריילר. במיוחד הספרדים סרט אימה O. V. N. I. (“UFO” בספרדית). הנה הטריילר המדובר עם כסף ירה מוכן להשמעה.

זה היה אאוטינג במתיחה די מהר, הנה מאמר חדש מ בשנה שעברה.

נוקיה עמידות היא לא מהעולם הזה

פשוט כי אין חייזרים כדור הארץ לא עכשיו, זה לא אומר שהם לא ביקר אותנו בעבר, רעיון לכינוי העתיקה אסטרונאוטים. אחד מהאסטרונאוטים אלה שאולי הפלתי את הטלפון של ימי הביניים אוסטריה. יש להסתכל על מה שנקרא “Babylonokia”:

The Babylonokia: an 800-year old alien cell phone


את Babylonokia: 800 שנה חייזר טלפון נייד

את זה עשיתי את הסיבוב באינטרנט תיאר כ “800-בת ממצא ארכיאולוגי”. ה "דיילי אקספרס" טוענים שזה אפילו מבוגר יותר, שראשיתה במאה ה-13 לפנה " ס(מה שהופך את זה טוב יותר מ-3,000 שנים).

מכשיר זה זקן, לא פלא שזה תכונה טלפון! חימר לוח עם הכתב script נראה קצת לא במקום חפץ מאוסטריה כמו זה צורה עתיקה של כתיבה פיתח סבלה מודרנית עיראק (אולי זה היה סואן חייזרים?).

בעיה עוד יותר גדולה בסיפור הזה (חוץ מזה ברור להיות Sony Ericsson S 868) שזה בעצם יצירת אומנות שנוצרה על ידי קרל Weingartner עבור המוזיאון לתקשורת בברלין.

Ericsson S 868


Ericsson S 868

אנו מקווים שאתה נהנה זה הטיול דרך הגרסה הניידת של הדמדומים. אולי בשנה הבאה נוכל לראות האם OIS-מופעל מצלמות יכול לקחת הלא-יציב צילומים של ביג פוט או אם dual-band GPS יכול לנווט את משולש ברמודה. אולי.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.