כבוד קסם 2 מופיע על Geekbench יומיים לפני ההשקה הרשמית

כבוד קסם 2 מופיע על Geekbench יומיים לפני ההשקה הרשמית

Huawei בת של כבוד משיקה את הקסם 2 מחוון ב-31 באוקטובר. יכול להיות שיש שם שני ימים עד להשקה, אבל המכשיר כבר הופיע על Geekbench, חושף את קירין 980 פוטנציאליים. רישום גם גילה מפרט כמו אנדרואיד פאי ו-8 GB זיכרון RAM, אשר היה צפוי, אבל עכשיו הם סוף סוף אושרה.

את 3316 ליבה אחת, ציון, 9534 multi-core ציון סביר מן הדגמה יחידה זו לא מוכן למכירה, אבל את התוצאות הן פחות או יותר אותו הדבר כמו אלה Mate Huawei 20 Pro הניב בסקירה שלנו.

את קירין 980 השבבים הוא זמין כרגע רק בשנה האחרונה חבר סדרת הקסם 2 תהיה הראשונה כבוד החכם כדי לקבל את זה. הפלטפורמה היא, יחד עם שני Cortex-A76 ליבות ב-2.6 ג 'יגה הרץ, עוד שני ב-1.92 ג' יגה-הרץ, וארבע כוח יעיל-Cortex-A55 ב-1.8 ג ' יגה הרץ.

ההשקה של קסם 2 מתקיים ביום רביעי, פרסומות טלוויזיה כבר מתגלגל, מתגרה הטלפון החכם החדש. וידאו חוזר ההשקה של הראשונה לכבוד קסם ועושה השוואה נועזת בין הטלפון החדש של בריאת היקום.

זה גם מתגרה Yoyo – כבוד פתרון עבור קול עוזר. מעניין מספיק, הוא מדבר אנגלית, מה שהופך את זה צעד אחד יותר מתקדם מאשר את שיאו AI, זמינים דרך כפתור חומרה נוספת המחוון הודיעה לאחרונהXiaomi Mi מערבבים 3.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.