אפל חושפת חדש MacBook Air עם תצוגת רשתית, רזה bezels, מעודכן internals

אפל חושפת חדש MacBook Air עם תצוגת רשתית, רזה bezels, מעודכן internals

השמועות נכונות: אפל החליטה לעדכן את מאוד זמן בשן-MacBook Air. אפל של המחשב הנייד הנמכר ביותר (וגם הזול ביותר, אגב) היה צריך רענון במשך שנים, היום סוף סוף קיבלנו את זה.

חדש MacBook Air יש 13.3" 2560×1600 תצוגת רשתית עם 50% יותר צר bezels יותר מקודמו, למראה מודרני עיצוב שיש זכוכית כיסוי עד הקצוות. המסך יכול להראות 48% יותר צבע, FaceTime המצלמה היא עדיין בראש.

למחשב נייד יש Touch ID, אשר מופעלת על ידי T2 צ ' יפ זה בתוך ה-MacBook Air (ועשה את הופעת הבכורה שלו על ה-MacBook Pro). זה גם מבטיח כי התוכנה טעון בבוט לא היה שלא כדין, שכן על לטוס הצפנת נתונים עבור SSD, מאפשר להשתמש היי סירי.

אם כבר מדברים על כונני Ssd, אתה מקבל עד 1.5 TB של אחסון על החדש MacBook air, עד 16GB של זיכרון RAM. המכשיר מגיע עם 8 דור dual-core Intel Core i5, מחשב נייד צריך להימשך 12 שעות גלישה באינטרנט ו-13 שעות כאשר אתה משחק סרטים מחוץ iTunes.

המקלדת היא דור 4 פרפר, סוג זה של אפל אומר הוא מדויק יותר וקשובים יותר אי פעם. את המפתחות הם בנפרד עם תאורה אחורית. במשטח המגע הוא עכשיו כוח מגע, עם 20% יותר שטח. הרמקולים הם 25% חזק יותר, עם שני פעמים בס של המחשב הנייד החדש של קודמו.

אתה מקבל שתי ברק 3 יציאות, שדרכו אתה יכול לחבר 5K display או אפילו eGPU אם אתה כל כך רוצה. חדש MacBook Air הוא עשוי כולו אלומיניום ממוחזר, ויש בו 17% פחות נפח מאשר את הדגם. שלה 10% דק יותר ב-15.6 מ "מ, והוא שוקל רק 2.75 ק" ג (1.24 ק " ג).

זה זמין עבור הזמנה מראש היום בזהב, שטח אפור וכסף. זה ישוחרר ב-7 בנובמבר. המחירים מתחילים ב – $1,199. אפל אומר את זה הוא הזול ביותר נייד זה שנעשה אי פעם עם תצוגת רשתית, וזה נכון, אבל באותו זמן את המחיר ההתחלתי באופן משמעותי את זוחל למעלה לעומת הדור הקודם.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.