אפל מעדכנת את Mac mini – יותר רם, יותר ליבות ויותר מחברים

אפל מעדכנת את Mac mini – יותר רם, יותר ליבות ויותר מחברים

אפל הודיעה המיוחל חומרה רענון של ה-Mac mini. מיני שולחן העבודה של המחשב היה איחור עבור העדכון האחרון היה לפני ארבע שנים. אז זה רק טבעי לעשות אחד חדש הרבה יותר מהר ויותר מעודן. אבל אין זה מגיע לי שלך קשה מזוכה כסף?

חדש Mac mini מגיע מוכרים מארז עם קירור משופר לתמוך הרבה יותר חזק חומרה. זה גם עשוי 100% למחזור אלומיניום, מגיע מגניב חדש שטח אפור לסיים.

תצורות להתחיל מבית אינטל ה-8 של דור ארבע ליבות Core i3 מעבדים עד שש ליבות Core i7 צ 'יפס רצה במהירות 3.2 GHz/4.6 ג' יגה-הרץ.

Mac mini with new CPUs
Mac mini with new CPUs


מק מיני חדש עם מעבדים

אפל היה מהיר כדי להבטיח כי אלה הם לא מעבדים ניידים, למרות המגיש לא לציין את הדגמים. את ביצועי הגרפיקה יש גם שיפרה את החדש Mac mini הוא 60% יותר חזק, כשמדובר גרפית-משימות עתירות יותר מקודמו. אז שוב, זה משווה את זה ארבע בת המחשב.

מלבד המעבד, ה-mini מגיע עם עד 64GB של זיכרון הניתן על ידי 2,666 MHz, so-DIMM-מקלות. כל כך קל upgradability בהישג יד. ובאשר אחסון, זה מתחיל ב-128GB ועושה דרכו עד 2TB ורק האפשרויות הזמינות הן כונני Ssd.

כל השינויים החדשים לפצות על 5x ביצועים טובים יותר מאשר קודמו.

באופן מפתיע, שלא כמו שלו, מחשבים ניידים, אפל היא למעשה תשומת לב קישוריות החדש של Mac mini. על הגב, יש לנו 10Gbps-מסוגל Ethernet, בגודל מלא HDMI 2.0, 2x USB-A (אנחנו מקווים שהם 3.0) ו-4x ברק 3 מחברים. 3.5 מ "מ אודיו ג' ק הוא גם שם.

תכונות חשובות נוספות כוללות אפל T2 שבב האבטחה על הלוח והוא יכול גם להיות יחד עם MacBook שלך אז Mac mini יכול למכור חלק עיבוד מחשב המחברת שלך עושה.

חדש Mac mini יהיה זמין ב-7 בנובמבר עם הזמנות מראש החל ממחר, ה-31 באוקטובר. יחד עם צביעה מחדש, שזה שטח אפור, Mac mini יש גם חדש תג מחיר.

מודל הבסיס עם ליבת מעבד i3, 8GB של זיכרון RAM ו-128GB של אחסון פלאש שואל $799, וזה ניכר העלאת מחיר על $499 מדבקה על הדור הקודם. לחלוטין שולל את גרסת יכול ללכת גבוה ככל $4,199.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.