החדש של אפל iPad Pro 11 ו-iPad Pro 12.9 לבוא עם מהיר ניידים ערכות שבבים

החדש של אפל iPad Pro 11 ו-iPad Pro 12.9 לבוא עם מהיר ניידים ערכות שבבים

אם ה-MacBook Air החדש MacBook, אז האייפד החדש Pro החדש MacBook Air. אפל אומר זה יותר חזק מאשר 92% של מחשבים ניידים שם וזה פועל במלוא מובן המילה גרסאות של Adobe Photoshop ו-Autodesk AutoCAD ו, כן, זה יכול בקלות להפוך את המחשב הנייד-כמו מכשיר עם מקלדת או אפילו מחשב שולחני עם צג חיצוני.

יש כל כך הרבה כדי לכסות, אבל אנחנו צריכים להתחיל עם מסכים חדשים. עם מדלל bezels, אפל מתאימה מסך גדול יותר באותו הגוף על iPad Pro 11 ואותו מסך קטן הגוף על iPad Pro 12.9.

את לוחות חדשים זמינים ב-11” ו-12.9”, בשני המקרים עם סופר-חד נוזלי צגי רשתית עם פינות מעוגלות. כחלק הרזיה של bezels, אפל הורידה את Touch ID, חיישן לטובת הפנים תעודת זהות. יתרון נוסף הוא כי הלוח עכשיו מסתובב המסך שלו מבוסס על הפנים שלך ולא להסתמך על לפעמים לא אמין תאוצה.

אלה הם קידום מציג אתחול, כלומר הם למסור תוכן ב 120 fps תחושה באצבעות. Apple עיפרון ב-120Hz.

אם כבר מדברים על העיפרון, עכשיו זה מתחבר לוח עם מגנטים ומייד מתחיל טעינה אלחוטית. לא עוד חיבור זה לתוך ברק נמל! למעשה, ברק לא פורט בכלל.

IPad החדש של אפל יש יתרונות USB-C נמל, אשר עובד באותה הדרך שהיא עושה על ה-MacBook. אתה יכול לחבר צג חיצוני, DSLR או אפילו להטעין את הטלפון שלך עם ה-USB-C תאורה כבלים. את רואה, בדיוק כמו ה-MacBook.

Apple A12X ביונית השבבים הוא ראוי חיה, זה יכול להתמודד עם העבודה משימות בקלות. עדיין יש לי octa-core (4 גדול, 4 קטנות), אבל עכשיו כל שמונה הליבות יכולות לרוץ על מצערת מלאה. GPU שודרג 7-ליבה עיצוב. לעומת האייפד הקודם יתרונות, אתה מקבל 35% יותר מהר ליבה אחת ו-90% (!) מהר יותר מרובי ליבות ביצועים.

את ביצועי ה-GPU? מהר ככל Xbox אחד! ברצינות, Assassin Creed של המרד (זמין כעת ב-iPad, דרך אגב) רץ ב 120fps. Razer חייב להיות הזעה מתחת לצווארון.

ה-iPad Pro היה גם demoed טיפול מטורף 3GB קובץ PSD עם 170 שכבות 12,000 x 12,000 רזולוציה px – גדולה מספיק כדי להדפיס על פוסטר ענק. אבל למה להדפיס כאשר Adobe הפרויקט של Aero יכול להפוך את זה אינטראקטיבי AR המצגת. חזרה ל-Photoshop, ממשק המשתמש יכול להיות מלא reimagined על קשר (ועיפרון שליטה), אבל המנוע הוא יציאה של מלא יישום שולחן העבודה. העיפרון תומך כעת הקש פעמיים על המחווה עובר בין כלים בפוטושופ ועושה מה devs רוצה אותו ביישומים אחרים.

זה 3GB קובץ לוקח שפע של נפח אחסון, אך הודות זיכרון חדש בקר צ ' יפ, היתרונות יכולים להיות עד 1TB מהיר של אחסון. על בסיס מודלים עדיין מתחילים ב-64GB, למרות ושדרוגים לא בדיוק זול.

אחרים גבוה-פרופיל אביזר עבור iPad החדש יתרונות הוא Folio מקלדת. זה מתחבר באמצעות מגנטים שוב והוא יכול להחזיק את הטאבלט בשתי זוויות – אחת על הברכיים, אחד על השולחן.

The new Smart Keyboard Folio for the iPad Pros
The new Smart Keyboard Folio for the iPad Pros
The new Smart Keyboard Folio for the iPad Pros


חדש מקלדת חכמה Folio לאייפד יתרונות

מבחינת אודיו, לוחות חדשים וכוללים ארבעה רמקולים שוב, אבל הפעם הם טוויטר/וופר זוגות. ישנם חמישה מיקרופונים אז אלה קבוצת שיחות FaceTime (חדש ב – iOS 12.1) נשמע ברור כשמש.

האייפד החדש יתרונות זמינים להזמנה מוקדמת היום, הספינה יצאה ב-7 בנובמבר. יש רק Wi-Fi ו-LTE גרסאות (עם nanoSIM ו eSIM). הם מגיעים יחד עם מהירות 18W מטען.

11” המודל מתחיל ב-800 דולר (גידול $1,550 עבור 1TB של אחסון). את 12.9” המודל מתחיל ב-1,000 דולר (והולך עד $1,750 על 1TB). להוסיף $150 המחירים האלה אם אתה רוצה LTE. באירופה המחירים מתחילים ב – €880 €1,100 11" ו-12.9" דגמים, ה-LTE הוא תוספת של €170. שימו לב כי אחסון הבחירות הן די פרטנית: 64GB, 256GB, 512GB ו-1TB.

אם אלה הם גם עשירים בשבילך, בן-iPad Pro (10.5”) הוא עדיין זמין ב-מחיר חדש של $650.

את החכם החדש Folio, היא $180/€200 על ה-11" מודל ו – $200/€220 על 12.9 אחד". את שני דורות העיפרון יהיה להגדיר אותך בחזרה $130/€135.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.